Karadeniz Pet

Eski mobilyadan salma hk..

SULEYMAN BORUCU

Meraklı Üye
NAEA8Y.jpg

v545AD.jpg

VaYaNR.jpg

Eski mobilyadan 70*40*30 cm ebatlarında bir salma yaptım sizce bu salma ölçüleri uygun mudur?
Ve sizce olmuş mu?
İlginize teşekkürler..

Harika olmuş, elinize sağlık. Bende giysi dolabını böyle kuşlar için kullanışlı hale getirdim.

tesekkur ederım saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

Elinize sağlık.
Güle güle kullanın.

tesekkur ederım ..
bızım ısler sızınkıler gibi ince ayrıntılı sorunsuz olmuyor ama iş görür gibi ..

Elinize sağlık güzel olmuş

Süleyman, tava raf derinliğinden büyük sanırım. Ön telin altından kuşlar kaçmasın?

Aynen levet abi orası 4cmlik açık b öyle bi uzunluğa 30 cm lık tava bulamadım tava ile tel arasındaki kısmı plastik birşey ayarladim onla kapattim abi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

Elinize sağlık güzel olmuş

Teşekkür ederim saolun..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Elinize sağlık süper olmuş keyifli hobiler

Teşekkür ederim saolun herkeze keyifli hobiler..

Elinize sağlık.
Güle güle kullanın.

ben de kafes yaparken tava boyutu sıkıntı olmuştu. dremel ile kestim, boyutları ayarlayıp perçinle birleştirdim, tavadan pislik akmasın diye de alt kısmından silikon ile mühürledim. elinizde ekipman varsa bu şekilde ayarlayabilirsiniz. eğer yoksa teli aşağı doğru kapatacak portatif bir parça yapmanızı tavsiye ederim.
elinize sağlık

Geri