Karadeniz Pet

Eskisehir kus pazari.

Erman ARSLAN

Meraklı Üye
Üsenmedim Sizler icin Eskisehirdeki kus pazarina gittim bu sabah ;) aslinda sadece kus pazari degil, dev bir kapali alanda eski esyalar, kitaplar, ikinci el kirik dökük esyalsr ve kuslar yani ne ararsaniz var aslinda. Sabah 9.30da gitmeme rahmen gayet kalabalikti. Maalesef muhabbet kusu satisi pek yok ama guvercin tavuk ördek sülün, civciv, horoz tavsan ne ararsaniz var. 3 tezgahta muhabbet kusu vardi onlarda yerli kuslar ve hepsinde fiyat ayni 20tl. Gerci benim amacim malzeme almakti, malzeme konusunda problem yok, ne ararsaniz bulmaniz mümkün. Eskisehirde olanlar gezmeli bence. Guzel mekan. Sadece pazar gunleriymis ve saat 3-4e kadar sürdügü soylendi... o zaman buyrun resimlere ;)
bydu3yva.jpg
ebane8e6.jpg
ubyryry6.jpg
ga6ede2e.jpg
na2ededy.jpg
u4u5adu8.jpg
y4u3a7uv.jpg
9u9yha9a.jpg
8uhydevu.jpg
avehy4a5.jpg
ahaduse2.jpg
a6epapat.jpg
hu4a3age.jpg
re8erahe.jpg

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim bilgilendirme ve resimler için.
Mekan olarak nerede kuruluyormuş acaba, belirtebilir misiniz?
Bir de her pazar kuruluyor muymuş?
[MENTION=6145]Erman ARSLAN[/MENTION]

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bilgilendirme ve resimler için.
Mekan olarak nerede kuruluyormuş acaba, belirtebilir misiniz?
Bir de her pazar kuruluyor muymuş?
[MENTION=6145]Erman ARSLAN[/MENTION]

:) Rica ederim, Her pazar günü sabah 8-9 gibi açılıp saat 3-4'e kadar devam ediyormuş, Yeri Tepebaşında, Metro, Baumax mağazalarının hemen yanında.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Alttaki fotolar güldürdü :D , Teşekkürler.

Hakikaten çok komik şeyler var :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

Eskişehirden kimse yok mu aramızda? Üretici&Hobici