Karadeniz Pet

Eskişehir

• Konbuyu başlatan veritasx
  • Başlangıç tarihi
V

veritasx

Guest
Merhaba
Ben eskişehirden can var mı aramızda muhabbet kuşu sever hemşerilerimiz.Bu başlıkta toplanalım tanışalım aktivite yapalım.

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

hoşbulduk. iletişime geçmek isterim kendisiyle

Teşekkür ederim Levent abi.
Arkadaşlar merhaba iş ve taşınma sebebiyle uzun zamandır yazamadım. Eskişehir'e taşındım ve kumesi taşıdım burada da ufaktan başlıyorum tekrardan.
Daha önce İstanbul'daydım.
Eskişehir'dekilerle görüşüp tanışmak isterim.

Teşekkür ederim Levent abi.
Arkadaşlar merhaba iş ve taşınma sebebiyle uzun zamandır yazamadım. Eskişehir'e taşındım ve kumesi taşıdım burada da ufaktan başlıyorum tekrardan.
Daha önce İstanbul'daydım.
Eskişehir'dekilerle görüşüp tanışmak isterim.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
Yeni kümesin fotoğraflarını görmek istiyoruz Sertaç kardeşim..

Bende, Eskişehir'de ikamet ediyorum. Bir buluşma ayarlanırsa seve seve katılırım.

Hayirlisi olsun insallah. Istanbul da bunu yapmak zor ama sehir disinda boyle bulusmalar daha rahat yapilabiliyor. Darisi istanbul un basina dostlar :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi iş çok yoğun sonra kümes en son yatmaya eve gidiyorum. Birde düğün hazırlığı olunca vakit olmuyor ancak yakın zamanda kümesin ve kuşların fotoğrafını paylaşacağım.

Kümesi yeniden kurduğum için eksik fazla ama zamanla herşey tamamlanacak inşallah. Eskişehir ve yakınlarinda olan herkesi kümese ziyarete beklerim.
[MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION], Erman'a geldin ama görüşemedik bir sonraki zamana inşallah.
Bu arada Vedat abiden aldığım bengalleri İzmir yarışmasından alıp getirdiğin için çok teşekkür ederim ayaklarına emeğine sağlık. Geç oldu ama idare et :)

Ulaşmak isteyenler imzamda yer alan facebook adresimden yazabilir.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi iş çok yoğun sonra kümes en son yatmaya eve gidiyorum. Birde düğün hazırlığı olunca vakit olmuyor ancak yakın zamanda kümesin ve kuşların fotoğrafını paylaşacağım.

Kümesi yeniden kurduğum için eksik fazla ama zamanla herşey tamamlanacak inşallah. Eskişehir ve yakınlarinda olan herkesi kümese ziyarete beklerim.
[MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION], Erman'a geldin ama görüşemedik bir sonraki zamana inşallah.
Bu arada Vedat abiden aldığım bengalleri İzmir yarışmasından alıp getirdiğin için çok teşekkür ederim ayaklarına emeğine sağlık. Geç oldu ama idare et :)

Ulaşmak isteyenler imzamda yer alan facebook adresimden yazabilir.

elbet birgün geleceğim öncesinde haberleşip buluşuruz seninde boşluğun oldugunda beklerim 1 saat yol hiçbirşey :) erman abi gece 3 te gelmeye karar vermişti :)

Erman kadar cesaretli değilim :)
Elbet beklerim her zaman. Ama dediğin gibi mesafe kısa baya.

Ben Bilecik/Bozüyük'ten Yunus Emre selamlar. Eskişehirle aramızda 35 dakikalık bir mesafe var.

ARkadaşlar hayırlı akşamlar bende Eskişehirdeyim üretici değilim ama 2 takım muhabbetim var yavaştan başladık üretmeye bende böle bi organizason olursa katılırım Sertaç abiyle tanışıyoruz zaten hem abimizin kümesini bi ziyaret eder bi çayını içeriz :)

Abilerim Bende Eskişehirdeyim esnaf sarayından aldıgım erkek çek kuş bana yavru denildi 1 yaşındaymış. ben şimdi egitmek için yavru bir kuş arıyorum sizin yavrularınız yada tanıdıgınızın yavruları varmıdır ?