Eskişehir'den Selamlar..

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve TayfunErbilen tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. TayfunErbilen

Merhaba arkadaşlar, ben tayfun.. Eskişehir'den hepinize selam ederim :) Yakın zamanda edindiğim dünyalar tatlısı 2 güzel muhabbet kuşum hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradayım.. Umarım ortamda aynı tatlılıkta olur :)

İşte benim güzellerim;

Buda birlikte bir mutlu aile tablomuz :)

tekrardan selam olsun herkese.

Yöneticiye Küçük Bir Not: Lütfen kullanıcı ranklarını siteye özgü tasarlayın :) Kullanılan rankların wmaraci.com'a ait olduğunu anlamak çokta zor olmadı, gerekirse bende yardımcı olabilirim.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Site Yöneticisi
    Yönetici

Beğenileri:
    27
    Tayfun kardeşim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin.. Seni aramızda görmekten inan çok ama çok mutlu oldum.. Ben Fuuy.net'in sahibiyim kardeşim tanıdın mı ? :)

Bu arada maşAllah kuşların çok güzel.. Vallahi rank konusunda bize yardımcı olabilirsen inan çok sevinirim :)

http://www.erbilen.net/ siteninde sıkı takipcilerindenim :)

3. TayfunErbilen

Hatırlıyorum evet :) teşekkür ederim hoş bulduk.. Güzel düşünce, ortamında güzel olduğunu umarak kayıt oldum, bakalım zamanla zaten öğreniriz buralarında adabını ^^

4. Gokay Akgul

hoşgeldin usta :) forum çok eğlenceli gerçekten Bu arada bnde web tasarımcı sayılırım m.y.o bitirdim bişeyler öğrenmek isterim sizdende :)

5. TayfunErbilen

teşekkürler hocam, inşallah :) Öğrenmek isteyene canım feda, bende kuşlar hakkında sizden bir şey öğrenirsem değme keyfime :)

6. Gokay Akgul

Bilgi paylaştıkça çoğalır okul bölüm ne usta ? bu arada imzamdaki linklerde benm kuşlarım var :)

7. Tolga SEZER

Merhaba hocam. Memnun oldum. Neresindensin Eskişehir'in?

8. TayfunErbilen

teşekkürler bende m.oldum.. Vadişehir'de oturuyorum ben, yeni yeni yapılandırılıyor buralar.. Belki bilirsin :) Yeni kent'in üst tarafları..

9. Umutcan AĞLAR

Aramıza hoşgeldiniz :)

10. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    istanbul
    Hoşgeldin.

Sayfayı Paylaş