Karadeniz Pet

Eskişehir'den Selamlar..

• Konbuyu başlatan TayfunErbilen
  • Başlangıç tarihi
T

TayfunErbilen

Guest
Merhaba arkadaşlar, ben tayfun.. Eskişehir'den hepinize selam ederim :) Yakın zamanda edindiğim dünyalar tatlısı 2 güzel muhabbet kuşum hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradayım.. Umarım ortamda aynı tatlılıkta olur :)

İşte benim güzellerim;

703643_537468446311645_1855500010_o.jpg

Buda birlikte bir mutlu aile tablomuz :)

923262_537356472989509_2125242196_n.jpg

tekrardan selam olsun herkese.

Yöneticiye Küçük Bir Not: Lütfen kullanıcı ranklarını siteye özgü tasarlayın :) Kullanılan rankların wmaraci.com'a ait olduğunu anlamak çokta zor olmadı, gerekirse bende yardımcı olabilirim.

Tayfun kardeşim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin.. Seni aramızda görmekten inan çok ama çok mutlu oldum.. Ben Fuuy.net'in sahibiyim kardeşim tanıdın mı ? :)

Bu arada maşAllah kuşların çok güzel.. Vallahi rank konusunda bize yardımcı olabilirsen inan çok sevinirim :)

http://www.erbilen.net/ siteninde sıkı takipcilerindenim :)

Tayfun kardeşim ailemize hoşgeldin sefalar getirdin.. Seni aramızda görmekten inan çok ama çok mutlu oldum.. Ben Index of / sahibiyim kardeşim tanıdın mı ? :)

Tayfun Erbilen siteninde sıkı takipcilerindenim :)

Hatırlıyorum evet :) teşekkür ederim hoş bulduk.. Güzel düşünce, ortamında güzel olduğunu umarak kayıt oldum, bakalım zamanla zaten öğreniriz buralarında adabını ^^

hoşgeldin usta :) forum çok eğlenceli gerçekten Bu arada bnde web tasarımcı sayılırım m.y.o bitirdim bişeyler öğrenmek isterim sizdende :)

hoşgeldin usta :) forum çok eğlenceli gerçekten Bu arada bnde web tasarımcı sayılırım m.y.o bitirdim bişeyler öğrenmek isterim sizdende :)

teşekkürler hocam, inşallah :) Öğrenmek isteyene canım feda, bende kuşlar hakkında sizden bir şey öğrenirsem değme keyfime :)

Merhaba hocam. Memnun oldum. Neresindensin Eskişehir'in?

Hoşgeldin.