Karadeniz Pet

Eskişehirin durumu

• Konbuyu başlatan YASİN AY
  • Başlangıç tarihi
Y

YASİN AY

Guest
Arkadaşlar Eskişehirde oturuyorum eskişehirin iklimi soguk ve sert bizde 10.katta oturuyoruz ev kalorifer yanmasına ragmen hafif soguk oluyo soguklar gelmeden önce kuşlarım canlıydı dişi kuşum artık uyukluyo kabarıyo duruyo öyle erkek yanına yaklaşınca erkekten uzaklaşıyo vitamin veriyorum vitaminli yem aldım daha ne yapayım geceleri üstünü örtüyorum başka neler yapayım vitamin olarak Deep fix kullanıyorum

Oda sıcaklığı en düşük 16 17 derecede olmalı verdiğiniz vitaminlere devam edin umarım hasta olmaz

Plastik su torbasına sıcak su koyup kafesin yanında tutun. 2-3 saatte bir yenilersiniz. Kışı geçirene kadar biraz zahmetli olur ama Eskişehir zaten çok soğuk bir de 10. katta yazık hayvanlara.

valla öyle artık ne yapsam bilmiyorum dişi ölür diye para biriktiriyorum erkegin yanına yeni dişi alıcam inşallah :)

konu güncel +++++++++

üstüne bir çarşaf örtebilirsiniz mesela benim konuma da bakarmisiniz

Plastik su torbasına sıcak su koyup kafesin yanında tutun. 2-3 saatte bir yenilersiniz. Kışı geçirene kadar biraz zahmetli olur ama Eskişehir zaten çok soğuk bir de 10. katta yazık hayvanlara.

bende öyle yapiyorum özellikle geceleri hem sicak su koyuyorum hemde üstünü örtüyorum...

Geri