petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eskişehirin durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

Arkadaşlar Eskişehirde oturuyorum eskişehirin iklimi soguk ve sert bizde 10.katta oturuyoruz ev kalorifer yanmasına ragmen hafif soguk oluyo soguklar gelmeden önce kuşlarım canlıydı dişi kuşum artık uyukluyo kabarıyo duruyo öyle erkek yanına yaklaşınca erkekten uzaklaşıyo vitamin veriyorum vitaminli yem aldım daha ne yapayım geceleri üstünü örtüyorum başka neler yapayım vitamin olarak Deep fix kullanıyorum

2. armand0

armand0 Guest

Oda sıcaklığı en düşük 16 17 derecede olmalı verdiğiniz vitaminlere devam edin umarım hasta olmaz

3. Onur TEKİN

Plastik su torbasına sıcak su koyup kafesin yanında tutun. 2-3 saatte bir yenilersiniz. Kışı geçirene kadar biraz zahmetli olur ama Eskişehir zaten çok soğuk bir de 10. katta yazık hayvanlara.

4. YASİN AY

YASİN AY Guest

valla öyle artık ne yapsam bilmiyorum dişi ölür diye para biriktiriyorum erkegin yanına yeni dişi alıcam inşallah :)

konu güncel +++++++++

5. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

üstüne bir çarşaf örtebilirsiniz mesela benim konuma da bakarmisiniz

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    bende öyle yapiyorum özellikle geceleri hem sicak su koyuyorum hemde üstünü örtüyorum...

Sayfayı Paylaş