Karadeniz Pet

Eşler Fakat Ortamı Hazırlasam Yumurtlamaya Uygun Mudur?

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
Arkadaşlar kuşlarım eş sanırım yani anlaşıyorlar yalnız sizce yumurtlamaya uygun mudur dişi yoksa küçük müdür? Bilen arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim.

uvybq.jpg

uvyj3.jpg

daha küçükler ama yuvalık tak derim.alışsınlar,yuvalığın içini keşfetsinler

erkek dişiye göre büyük ama genelleme yaparsak daha küçükler

daha küçükler ama yuvalık tak derim.alışsınlar,yuvalığın içini keşfetsinler

Kardeşim benim bu dişi aldığımdan beri hiç büyümedi yavru gibi duruyor hep daha önce paylaşmıştım forumda pakistan kuşu olabilir dediler yalnız kafa rengi orijinal boya değil. Sağlıklı çok şükür ama hep böyle küçük olursa yavrulayabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

erkek dişiye göre büyük ama genelleme yaparsak daha küçükler

Aslında dişi erkekten daha büyük :) yalnız dişim hiç büyümedi. Ne zaman yeni yavru aldıysak hep onlara oranla bile küçük durdu.

küçük olsada doğa gereği kızışıp çiftleşecek.fazla kafana takma derim,zamanla olur

küçük olsada doğa gereği kızışıp çiftleşecek.fazla kafana takma derim,zamanla olur

Sanırım biraz daha büyümelerini beklemeliyim küçüklerse. Sadece korkuyorum Allah korusun dişi yumurtayı çıkaramaz diye sonuçta kendi cinsi değil erkek dişinin vücudu çok küçük resimde iyi çıkmış çok diklenince :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dişinin cinsinden kaynaklanıyo bişey olmaz yavruda verebilir .pakıstan olabilir dogryudur.yapısal olarak kucuk bir kuş. telas etme anlasmıslar cunku. hiç sorun olmaz.

dişinin cinsinden kaynaklanıyo bişey olmaz yavruda verebilir .pakıstan olabilir dogryudur.yapısal olarak kucuk bir kuş. telas etme anlasmıslar cunku. hiç sorun olmaz.

İnşallah sıkıntı olmaz dediğiniz gibi, teşekkürler arkadaşların dediği gibi biraz daha zaman verip yuvalığı takarım bakalım nolur sonrasında

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:18 -->-> Daha önceki mesaj 03:13 --

aze5ygud.jpg

3 ay aya hazır olurlar mama ve vitamini eksik etmeyin yerli kuşlar çabuk kızışıyor

erkeğin cinsi iri dişininki ufak olunca yumurta tıkanması sorunu daha mı çok görülüyor ki?

maşallah güzeller...

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

3 ay aya hazır olurlar mama ve vitamini eksik etmeyin yerli kuşlar çabuk kızışıyor

korkuyorum hazır olmalarından tek derdim dişinin küçük oluşu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

erkeğin cinsi iri dişininki ufak olunca yumurta tıkanması sorunu daha mı çok görülüyor ki?

bilmiyorum işte asıl merak ettiğim o, çünkü dişi çok ufak ya yeni yavrulardan bile küçük.

Geri