petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşler Fakat Ortamı Hazırlasam Yumurtlamaya Uygun Mudur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mana tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mana
    Gizli

Mana Guest

Arkadaşlar kuşlarım eş sanırım yani anlaşıyorlar yalnız sizce yumurtlamaya uygun mudur dişi yoksa küçük müdür? Bilen arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    daha küçükler ama yuvalık tak derim.alışsınlar,yuvalığın içini keşfetsinler

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    erkek dişiye göre büyük ama genelleme yaparsak daha küçükler

4. Mana
    Gizli

Mana Guest

Kardeşim benim bu dişi aldığımdan beri hiç büyümedi yavru gibi duruyor hep daha önce paylaşmıştım forumda pakistan kuşu olabilir dediler yalnız kafa rengi orijinal boya değil. Sağlıklı çok şükür ama hep böyle küçük olursa yavrulayabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

Aslında dişi erkekten daha büyük :) yalnız dişim hiç büyümedi. Ne zaman yeni yavru aldıysak hep onlara oranla bile küçük durdu.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    küçük olsada doğa gereği kızışıp çiftleşecek.fazla kafana takma derim,zamanla olur

6. Mana
    Gizli

Mana Guest

Sanırım biraz daha büyümelerini beklemeliyim küçüklerse. Sadece korkuyorum Allah korusun dişi yumurtayı çıkaramaz diye sonuçta kendi cinsi değil erkek dişinin vücudu çok küçük resimde iyi çıkmış çok diklenince :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. ens
    Gizli

ens Guest

dişinin cinsinden kaynaklanıyo bişey olmaz yavruda verebilir .pakıstan olabilir dogryudur.yapısal olarak kucuk bir kuş. telas etme anlasmıslar cunku. hiç sorun olmaz.

8. Mana
    Gizli

Mana Guest

İnşallah sıkıntı olmaz dediğiniz gibi, teşekkürler arkadaşların dediği gibi biraz daha zaman verip yuvalığı takarım bakalım nolur sonrasında

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:18 -->-> Daha önceki mesaj 03:13 --

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    maşallah güzeller...

10. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    3 ay aya hazır olurlar mama ve vitamini eksik etmeyin yerli kuşlar çabuk kızışıyor

11. erkeğin cinsi iri dişininki ufak olunca yumurta tıkanması sorunu daha mı çok görülüyor ki?

12. Mana
    Gizli

Mana Guest

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

korkuyorum hazır olmalarından tek derdim dişinin küçük oluşu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

bilmiyorum işte asıl merak ettiğim o, çünkü dişi çok ufak ya yeni yavrulardan bile küçük.

Sayfayı Paylaş