Karadeniz Pet

Eşler

Onur OKTAY

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Eş kuşlarımın videosunu çektim. Öpüşüyorlar, birbirlerini kaşıyorlar, yem kusuyorlar birbirlerine ve dişi yuvalığa girip girip çıkıyor. Dişi arasıra erkekle öpüşürken, yanyanayken falan erkeğe gaga atıyo sonra yine değişik sesler çıkarıp öpüşüyorlar. Bakalım sonucu ne olacak :)

[YOUTUBE]_eu3BHlLC-0[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
en yakın zamanda çiftleşirler çok uyumlular ve kavgada etmiyolar sanırsam

Noral arada gagalaya bilirler

en yakın zamanda çiftleşirler çok uyumlular ve kavgada etmiyolar sanırsam

İnşAllah hocam. Yok kavga etmiyorlar sadece arada dişi gaga atıyo öpüşürken sonra gene devam ediyolar öpüşmeye.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

yawru gelecek hazırlann

İnşAllah hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Noral arada gagalaya bilirler

Anladım tamamdır. Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Konu güncel :)

aynı durum bende de var benim dişi küçük olduğu için birşeyler olmaz diye düşünüyorum çok iyi anlaşıyorlar arada kavgalar oluyor erkek sürekli kur yapıor ama kaşımadan ve öpüşmekten ilerisi yok

aynı durum bende de var benim dişi küçük olduğu için birşeyler olmaz diye düşünüyorum çok iyi anlaşıyorlar arada kavgalar oluyor erkek sürekli kur yapıor ama kaşımadan ve öpüşmekten ilerisi yok

Bizim erkek daha küçük sanırım yaş olarak öyle görünüyor gözüme :)

Geri