Karadeniz Pet

eşleri ayırayım mı ?

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba arkadaşlar dişi kuşum 1 yaşında erkeği ise aldıgım pet 8 ay cıvarı demıstı sıze sorum erkek 8 ay cıvarı mı ? bı arkadas 5 aylık fln demıstı eğer öyle ıse ayırmak zorunda kalacagım yardımlarınızı beklıyorum :D

anlaşıyorlarsa ayırma. çok iyi anlıyorum diyemem ama 6-7 aylık gibi duruyor

Hocam o bir arkadaş dediğin üstad [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. Levent abi öyle dediyse bize laf düşmez. Ayrıca erkeğin dişiden her zaman büyük olması daha iyidir. Kavga yoksa ayırmayabilirsiniz.

anlaşıyorlarsa ayırma. çok iyi anlıyorum diyemem ama 6-7 aylık gibi duruyor

ya çok iyi anlaşıyorlar bende kararsız kaldım bayağı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Hocam o bir arkadaş dediğin üstad [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]. Levent abi öyle dediyse bize laf düşmez. Ayrıca erkeğin dişiden her zaman büyük olması daha iyidir. Kavga yoksa ayırmayabilirsiniz.

yok levent abi hariç bi arkadasım dedı onu :) levent abı harıc erkek buyuk degıl dısı buyuk :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

fıkrı olan var mı ?

ya çok iyi anlaşıyorlar bende kararsız kaldım bayağı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

yok levent abi hariç bi arkadasım dedı onu :) levent abı harıc erkek buyuk degıl dısı buyuk :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

fıkrı olan var mı ?

Eş tuttuysa bozmayın yavru alamazsanız birer eş daha alırsınız.

Geri