petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşlerimdeki durum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

Arkadaslar dişimi alalı 3 gün oldu benim maviş çok iyi kur hapıyor ayak atıyor bu gece opustuklerini gordum dişi olanı mavişi gagalamıyor kaçıyor baska yerlere sizce nası gidiyor gelişmeleri var mı video çekeyım mi

2. Oğuzhan Çelik

Bence Çek Bilgili Kişiler Dahada Bilgi Verir.

3. Sevtap DERİN

Kardeş ben 8 aydır bekliyorum sen 3 günde gelişme bekliyorsun. :D Ama maşallah senin oğlan bayağı hızlıymış. Dişinin gagalaması gerçekten çok iyi. Bütün iş dişinin beğenmesinden geçiyor.

4. Alper BAKİ

Gözlenlediğime gore dişi zaten sevdi erkeği o yüzden gagalama filan olmuyor erkekte ayak atıyor anca o zaman biraz gaglıyor baska tunege kaçıyor baya iyi araları

Sayfayı Paylaş