petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşlerin alisamamasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bugun 3.günü olan takım olarak aldigim kuslar var aldigim yerde cok iyi anlasiyorlardi bi kavga falanda yok ama eve getirdikten sonra cok sessizler sadece tuneklerinde sabit kaliolar 1-2 kere gordum yem yediklerini ama bu kuslara levent abinin folluktan al sitesindeki hobihanem adli videoyu aciyorum kus seslerini duyunca çoşuyorlar ötüyorlar erkek disiyi falan öpmeye calisiyor ama disi vuruyor acaba disim strese mi girdi yoksa yerlerine daha alisamadilarmi
    [​IMG][​IMG]

2. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Normaldir. Bir süre ortama alışmasını beklemelisiniz daha çok erken.

3. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    yeni ortama alısmaları biraz zaman alabilir.. siz [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]'ın kuslarının seslerini dinletmeye devam edin muhakkak sonuc alırsınız :)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşlarda sürü psikolojisi işlediği için eğer kuşlarınızın sayısı fazla değilse ses dinletmek faydalı olacaktır.

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Gunde Ne kadar dinletmeliyim

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    furkan ne kadar istersen o kadar dinlet ben faydasını görüyordum seslerin ben tekrara alıyodum 2 3 tane çiftleşme sesinin o çalıp duruyordu istersen atabilirm sana sesleri indir oradan

8. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bende de sürekli kanarya sesi calıyor kazarya gıbı ötecekler yakında :)

9. ferhat yöndemli

Merhabalar konuları inceliyordum ve tamda bendeki probleme benzer bir konu buldum, rica etsem eğer elinizde mp3 formatında çiftleşme ses kaydı varsa paylasır mısınız?Şimdiden çok teşekkür ederim:)

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim muhabbet yavrularımdan biri kanarya gibi ötüyordu taa yumurtadan beri dinlemişti erkekleri büyümüştü muhabbet kuşu yerine kanarya ıslıklarını daha çok çalıyordu :) Bu ara da maşaallah kuşlarınız güzel ama biraz zaman verin hemen öyle strese girmez

11. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Evet iyi olur gönderirmisin

Sayfayı Paylaş