Karadeniz Pet

Eşlerin alisamamasi

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Arkadaslar bugun 3.günü olan takım olarak aldigim kuslar var aldigim yerde cok iyi anlasiyorlardi bi kavga falanda yok ama eve getirdikten sonra cok sessizler sadece tuneklerinde sabit kaliolar 1-2 kere gordum yem yediklerini ama bu kuslara levent abinin folluktan al sitesindeki hobihanem adli videoyu aciyorum kus seslerini duyunca çoşuyorlar ötüyorlar erkek disiyi falan öpmeye calisiyor ama disi vuruyor acaba disim strese mi girdi yoksa yerlerine daha alisamadilarmi
d62e6a9f9d47d427b31c786c0b1bb03e.jpg
d2e621c4bdf24befeeefab8dd64d6760.jpg

Normaldir. Bir süre ortama alışmasını beklemelisiniz daha çok erken.

yeni ortama alısmaları biraz zaman alabilir.. siz [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]'ın kuslarının seslerini dinletmeye devam edin muhakkak sonuc alırsınız :)

furkan ne kadar istersen o kadar dinlet ben faydasını görüyordum seslerin ben tekrara alıyodum 2 3 tane çiftleşme sesinin o çalıp duruyordu istersen atabilirm sana sesleri indir oradan

Merhabalar konuları inceliyordum ve tamda bendeki probleme benzer bir konu buldum, rica etsem eğer elinizde mp3 formatında çiftleşme ses kaydı varsa paylasır mısınız?Şimdiden çok teşekkür ederim:)

bende de sürekli kanarya sesi calıyor kazarya gıbı ötecekler yakında :)

Benim muhabbet yavrularımdan biri kanarya gibi ötüyordu taa yumurtadan beri dinlemişti erkekleri büyümüştü muhabbet kuşu yerine kanarya ıslıklarını daha çok çalıyordu :) Bu ara da maşaallah kuşlarınız güzel ama biraz zaman verin hemen öyle strese girmez

Geri