Karadeniz Pet

eslerle ilgili

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
Benim 1 ciftim var disim erkekden 2 ay buyuk ama 2side es tuttular erkek disiyi kovaliyor ama disi hic egilmiyorda ciftlesmiyorlar.disi yuvaligada bakmiyo yerleride gayet yuksekte ve sakin yerde.bugun ilk mamayi da verdim az yediler ama 2 saat sonra aldim.yemleride cok iyi yedikleri onunde yemedikleri arkasinda kizismis durumdalarda.HERSEYIN ILACI ZAMAN derler olemi yapiyim ☺

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet sonunu iyi bitirmişsin :) onlara zaman tanı kızışmışlarsa kendileri halleder hiç birşeyini eksik etme yeter yuvalığınıda tak... :)

Son düzenleme:
İste o zaman varya
parayla alınmaz
elde bulunmaz
bekledikce uzar
uzadıkça daha çok
beklersin
kimi kuş 20 günde halleder işini
kimisi 20 ay
inşallah seninkiler 20 gunde hallederler
herşey gönlünce olsun

Diside sorun var ya degistirmek istiyoru ama kac senedir bizde bizede aliskin

Dişi kızışmıştır, ama tam olarak hazır değildir, kendini yapacağın bir iş olduğunu ama tam hazır değilmiş gibi düşün, hazır olduğunda hallolacaktır... :)

Son düzenleme:
Benim 1 ciftim var disim erkekden 2 ay buyuk ama 2side es tuttular erkek disiyi kovaliyor ama disi hic egilmiyorda ciftlesmiyorlar.disi yuvaligada bakmiyo yerleride gayet yuksekte ve sakin yerde.bugun ilk mamayi da verdim az yediler ama 2 saat sonra aldim.yemleride cok iyi yedikleri onunde yemedikleri arkasinda kizismis durumdalarda.HERSEYIN ILACI ZAMAN derler olemi yapiyim ☺
Hayırlısı olsun. Biraz sabırla yakın zamanda istediğin olur.

Geri