Karadeniz Pet

eşleşme sorunu

azmi

Meraklı Üye
8-9 aylık olan erkek muhabbetime yine o aylarda bir dişi kuş aldım. daha doğrusu bir arkadaşım hediye etti. dişi kuş kızgın. hatta neredeyse boş yumurta yapacak. erkek dişiye karşı ilgili fakat dişi erkeğin ona yaklaşmasına izin vermiyor. yuvalıkla da hiç ilgilenmiyor. ne yapmam gerek ? yardımcı olur musunuz ..

yeni geldyse normal amam 1 ay geçtiyse eş tutmamışlardır

zamanla düzelir ege kavga yoksa gaglarıyla ısısrma vs

birbirlerine alısması gerekiyor zamanı vardır. yada erkek pısmıs dişi baskın olabilir ayırıp geri birleştirebilirsiniz

kavga yok . yani ısırma falan yok . yanına geldiğinde kovalamıyo aslında iyice sokulduğunda kovalıyo. bıcır bıcır bi bağırıyo yüksek sesle . ama erkek çok ısrarlı hep peşinde ..

Alışma sürecindedirler henüz, biraz zaman verin onlara..

erkek kuş yuvalığa girmeye başladı. yuvalıktaki talaşların bir kısmını dışarı attı.. dişiyle eskisi kadar kavga etmiyorlar. hatta arada dişiye ağzından yem veriyor. sanırım işler yoluna girmeye başladı. bu arada dişinin altı şiş sanki yumurta var gibi sama çiftleştiklerini görmedim hiç.. ne dersiniz sizce durum nasıl ?

erkek kuş yuvalığa girmeye başladı. yuvalıktaki talaşların bir kısmını dışarı attı.. dişiyle eskisi kadar kavga etmiyorlar. hatta arada dişiye ağzından yem veriyor. sanırım işler yoluna girmeye başladı. bu arada dişinin altı şiş sanki yumurta var gibi sama çiftleştiklerini görmedim hiç.. ne dersiniz sizce durum nasıl ?

tograf yolla dişi yuvaya girmiyorsa büyük ihtimal yoktur

tograf yolla dişi yuvaya girmiyorsa büyük ihtimal yoktur

bu akşam çekip koyayım fotoğrafları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:13 -->-> Daha önceki mesaj 11:01 --

Bir hafta önceki foto

epy5u6e4.jpg
6ygygy5e.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi