Karadeniz Pet

Eşleşme

• Konbuyu başlatan cevahir sasmaz
  • Başlangıç tarihi
C

cevahir sasmaz

Guest
Arkadaşlar erkek 9 aylık dışı 1 yaşında ama hala tik yok yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekürlerteşekürler

erkek kızgn görünüyor ama dişiden pek bişi olur gbi görünmüyor ustalar daha iyi bilir vitamin ,ve nijer takviyesi iyi gelir sanırım

kuşlarınızın ikiside kızgın..kafes içerisindeki otuncakları çıkarın ve belirli düzene sokun..bu şekilde yavru alamazsınız..üretimde kafes düzeni çok önemli..

kuşlarınızın ikiside kızgın..kafes içerisindeki otuncakları çıkarın ve belirli düzene sokun..bu şekilde yavru alamazsınız..üretimde kafes düzeni çok önemli..

kafeslermde hç oyunck türü bişey olmadgı için o detay aklma hç gelmemişti forum takibi bundan önemli olsa gerek

teşekürler serkan bey bizde faydalanıyoruz sayenizde

rica ederim ne demek..kafesinizdeki tüm oyuncak vb. malzemeleri alın..2 adet tünek olsun sadece..bir tanesi direk yuvalığa paralel olsun diğeri yemliklerin ününde kalsın..

yemlikler ve yuvalık grişi paralel benim kafesmde tek bir tünek yetiyor extraya gerek varmı serkan bey

Musait olduğunuzda önden kafesinizin resmini çekin bi kontrol edelim..

olur yarn bakaym yüklerim kafesleri çekip
teşekürler iyi forumlar

rica ederim.

Teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler ışığında kafesin düzenini biraz degistirdim.

çift kuşarın kafesinde oyuncak bulunmamalı ustam çıkarın oyuncakları

Arkadaşlar kafesin düzenini değiştirmeme ve neredeyse hic ilgilenmememe rağmen dişi erkeği yaklaştığı zaman gagaliyor ve kovuyor erkek hic yerinde duramıyor ne yapmalıyım sizce dişiyi değiştirmeli miyim nijer tohumu koyuyorum sürekli yemlerine

Kuslar masallah slakikli ve guzeller erkek disiden buyuk olsadi daha ii olurdu ama ustalarn dediqi gibi kafes duzenive birazda nijer tohumu ile daha iyi sonuclar alabilirsin :)

Kuslar masallah slakikli ve guzeller erkek disiden buyuk olsadi daha ii olurdu ama ustalarn dediqi gibi kafes duzenive birazda nijer tohumu ile daha iyi sonuclar alabilirsin :)

Hocam kafes düzenini degistirdim resmini eklemiştim ve nijer veriyorum sürekli fazla ilgilenmiyorumda ancak erkek dişiye ne zaman yaklaşsa dişi gagalayip kovuyor yanından erkek çok hareketli kafeste yerinde duramıyor dişiyi değiştirsem mi ne yapsam acıyorum erkeğe :D