petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cevahir sasmaz tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. cevahir sasmaz
    Gizli

Arkadaşlar erkek 9 aylık dışı 1 yaşında ama hala tik yok yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekürlerteşekürler

2. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

erkek kızgn görünüyor ama dişiden pek bişi olur gbi görünmüyor ustalar daha iyi bilir vitamin ,ve nijer takviyesi iyi gelir sanırım

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşlarınızın ikiside kızgın..kafes içerisindeki otuncakları çıkarın ve belirli düzene sokun..bu şekilde yavru alamazsınız..üretimde kafes düzeni çok önemli..

4. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

kafeslermde hç oyunck türü bişey olmadgı için o detay aklma hç gelmemişti forum takibi bundan önemli olsa gerek

teşekürler serkan bey bizde faydalanıyoruz sayenizde

5. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    rica ederim ne demek..kafesinizdeki tüm oyuncak vb. malzemeleri alın..2 adet tünek olsun sadece..bir tanesi direk yuvalığa paralel olsun diğeri yemliklerin ününde kalsın..

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

yemlikler ve yuvalık grişi paralel benim kafesmde tek bir tünek yetiyor extraya gerek varmı serkan bey

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Musait olduğunuzda önden kafesinizin resmini çekin bi kontrol edelim..

8. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

olur yarn bakaym yüklerim kafesleri çekip
    teşekürler iyi forumlar

9. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    rica ederim.

10. cevahir sasmaz
    Gizli

Teşekkürler hocam verdiğiniz bilgiler ışığında kafesin düzenini biraz degistirdim.

11. Umutcan AĞLAR
    Gizli

çift kuşarın kafesinde oyuncak bulunmamalı ustam çıkarın oyuncakları

12. cevahir sasmaz
    Gizli

Arkadaşlar başka önerileriniz var mi ?

13. cevahir sasmaz
    Gizli

Arkadaşlar kafesin düzenini değiştirmeme ve neredeyse hic ilgilenmememe rağmen dişi erkeği yaklaştığı zaman gagaliyor ve kovuyor erkek hic yerinde duramıyor ne yapmalıyım sizce dişiyi değiştirmeli miyim nijer tohumu koyuyorum sürekli yemlerine

14. Enes Arslan
    Gizli

Kuslar masallah slakikli ve guzeller erkek disiden buyuk olsadi daha ii olurdu ama ustalarn dediqi gibi kafes duzenive birazda nijer tohumu ile daha iyi sonuclar alabilirsin :)

15. cevahir sasmaz
    Gizli

Hocam kafes düzenini degistirdim resmini eklemiştim ve nijer veriyorum sürekli fazla ilgilenmiyorumda ancak erkek dişiye ne zaman yaklaşsa dişi gagalayip kovuyor yanından erkek çok hareketli kafeste yerinde duramıyor dişiyi değiştirsem mi ne yapsam acıyorum erkeğe :D

16. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

son durum ne oldu cevahir hocam

Sayfayı Paylaş