petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eşli kuş için kafes yeri ve

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar eşli kuşum war yaklaşık 7 aylık. odada orta yukseklikte biyede duruyorlardı. insanlardan rahatsız oluyolar gibi geldi ve yüksek biyere koydum. sizce eş kuşlar için yuksek biyer dahamı iyi olur.
    ve
    bir sorum da kuşlara evde yapılan taze yoğurt ve yoğurt suyu kalsym demir desteği için önerilir mi. şimdiden teşekkürler

2. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    konu güncell

3. oktay türk
    Gizli

çok güzel bir soru cevabını saden kendin vermişsın arkadaşım evde yapılan yoğurt suyu kalsiyum için ve iç parazitler için bire bir iyidir ama haftada bir 1 litre suya 1 su bardağı koy ve karıştır afiyet olsun kuşlar için

4. oktay türk
    Gizli

sen 1 çift kuşum var demişsin o zaman 1 suluğa 1 yemek kaşığı

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah sagolasin kardesim. yanlis bisey yapmayalim diye sorayim dedim

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Yüksek ve fazla girip çıkılmıyan bir yer olursa daha iyi olur diye düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş