petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

EŞŞŞŞ

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oka.56 tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. oka.56

oka.56 Guest

Kuşuma 2 hafta önce bi eş aldım. Benım kuşum erkek.gelen dişi 2 haftadır süreklı oldugu yerde duruyor.erkek sokulmaya çalışıyor sureklı ısırıyor.onları birbirilerine ilgilenmesi için ne yapmalıyım

2. Samet Çağlar

onları baş başa bırak yuvalığını tak gaga taşını kalamar kemiğini koy yemlerini ver. Zamana ihtiyaçları var. Aynı durum benim kuşlarda da var.

3. BARAN

BARAN Guest

1.Kuşu yeni almışsınız hayırlı olsun
    2. Dişi kuşların huyu öyledir biraz
    3. dİşi kuşa zaman verin
    4. Dişi kuşunuz size eve ve ortama alışması için zaman gerekli
    5. Onları yalnız bırakın özel yaşama müdahale etmeyin...

4. oka.56

oka.56 Guest

zaman dediğiniz ne kadar bi zaman bide kalamar kemiğini nerden bulabilirim

5. Samet Çağlar

petshop dan bulabilirsin . mesala 1 ay :D

6. oka.56

oka.56 Guest

ama bnımkıler hiç birbirine yaklaşmıyor.

7. Onur TÜFEKCİ

Yuvalık falan takmayın. Daha kuşlar eş bile değil yuvalığı henüz takmayın..

8. Samet Çağlar

zamanla yaklaşır hocam şu an yabancı lar birbirlerine

9. oka.56

oka.56 Guest

peki sağolun

10. BARAN

BARAN Guest

önümüzdeki hafta içi cuma günü öğleden sonra kuşlarınız bir birlerine alışacak ve çift olacaktır bakın buraya yazıyorum görürsünüz :)

11. oka.56

oka.56 Guest

Baran nerden biliyosun?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

BARAN nerden bılıyosun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

nerden bılıyosun BARAN

12. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    baran arkadaşın içine doğdu heralde :) kardeş benim bir çiftimdede aynı durum söz konusuydu, dişi biraz sert davranıyordu ki ben zaten bahsettiğim çifti satıcıdan eş tutmak üzereler diye almıştım ikibuçuk ay önce ama bekle bekle tık yok, aldığım arkadaş bir hafta on gün kadar ayırmamı tavsiye etti bende öyle yaptım, öyle sakin sakin oturan dişide bikaç günde bi hareketlenme oldu, biraz daha bekleyeceğim

Sayfayı Paylaş