petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Etiketleme de ufak bir sorun var ...

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Bozo-27 tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    İlgililere duyrulur eğer "/]" biten bir tagdan hemen sonra etiket işareti "@" koyarsanız etiket aktif olmuyor , sanırım kodda bir problem var . Ufak bir sorun önemli değil ama yine de hataları çözmekte fayda var , tabii söylediklerimiz sizler için bir anlam ifade ediyorsa. :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Bu kod benim işim değil ama etiket koyarken genelde boşluk veriliyor. Pek sorun teşkil edecek bir durum değil. Ayrıca forumun iyiliği açısından herkesin öneri ve düşüncelerine saygı duymak gerek. Senin bile..

3. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkürler cevap verdiğiniz için , 3 hafta oldu sanırım sorun varsa bile düzelmiştir şimdiye . 3 hafta geçse de düşüncelerime saygı duyan birinin(ilgilinin) olması beni mutlu etti ...

4. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Şimdi gördüm, pek fazla vaktim olmadığından dolayı pek inceleyemiyorum.

'/]' web dilinde kullanılan ifadelerdir aslında, ''html - css - php vb.'' bir hata değil fakat boşluk bırakılarak yazılmasını daha uygun görmüştür bence modifikasyon yazarı sayın Levent ağabeyimin de dediği gibi.

Aslında çok büyütülecek bir mesele değil de, yine de uyarmanız güzel. İyi forumlar diliyorum..

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

Sayfayı Paylaş