Karadeniz Pet

etrafı izliyoruz

emrebostan

Yeni Üye
Arkadaşlar bu meraklı yaramazin cinsiyeti şimdiden bilinebilir mi ? Diğer bir sorum da yeni almış olduğum pvc kafese gectigimde ciftimde bir sorun olur mu yerini begenmeme gibi falan. Birdaha yumurtlamazlarsa diye korkuyorum
EV94Rv.jpg

lk56bB.jpg

P5JZO6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
[MENTION=6021]emrebostan[/MENTION] Kafes hayırlı olsun. Ama kuşların fotoları gözükmüyor. Yerini beğenmeme gibi bir durum yok. Alışırlar 10 güne.

hayırlı olsun kafesiniz,
temizlik bakımından çok rahat edeceksiniz...

maşallah kuşa.hayırlı olsun kafesiniz.

Fotoğraf yaniltmiyorsa erkek kafesiniz de hayırlı olsun

Maşallah hayırlı üretimler.

Merhaba Kafesiniz hayırlı olsun. Ben de bu kafesin tek katlısından aldım. Led aydınlatma yapacak mısınız?? Ben yaptırmayı düşünüyorum ama nereden tedarik edeceğim bilemiyorum.

Merhaba Kafesiniz hayırlı olsun. Ben de bu kafesin tek katlısından aldım. Led aydınlatma yapacak mısınız?? Ben yaptırmayı düşünüyorum ama nereden tedarik edeceğim bilemiyorum.

aydınlatma düşünüyorum. elektrilçi bi arkadaşım var o bana 3lü modül led diye bişey önerdi. onlardan alacam ve o ledleri monte etmek çok kolay. ucunada eski yazıcım vardı onun adaptörünü söktüm onu takacam foto atarım

hayirli olsn kafesin kusun yerini begenmeme gibi bi durum olacagini sanmiyrm

bende 2 katlı pvc kafes var ben 40+40=80 santim gün ışığı rengi led taktım 12v adaptöre bağladım çok güzel bi sıkıntısınıda görmedim

Geri