Karadeniz Pet

Ev ici sicaklik kac derece olmali?

bymuhabbet

Yeni Üye
Kuslar icin odanin sicakligi kac derece olmali. Biz kaloriferi pek yakmiyoruz. Ama evin sicakligi 17-19 derece gibi oluyor. Kuslar bu sicaklikta hastalanirmi? Yoksa gece kuslarin bulundugu odayi isitmam gerekirmi? Hastalanmadan uygun ortamda yasamalari icin kac derecede tutma gerekir bulunduklari odayi.

Son düzenleme:
murat abi bu ceyran işini anlamadım!
manavgat bi petshop var bütün kanaryaları asılı dışarda bırakıyor....
hava hafif rüzgarlı olduğu halde bırakıyor...

hiç bir sey olmaz sadece ceyranda kalmasınlar yeter

Teşekkür ederim.Ama öğrenmek istediğim.Hastalanmamsı için kaç dereceen aşşağı olmaması gerekir.İnternette baktım çok farklı şeyler yazmışlar.Bazısı 11 derecenin altında olur demiş.Bazısı 16-17 derecede hasta olur demiş.Bazısıda 20 derecede normal yaşamını sğlar demiş.

Yani gerçekten bu konuyu net şekilde öğrenmek istiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Kimse bilmiyomu...?

hocam sulukta suları donmuyosa bişey almaz.çok ani değişiklik yapmayın sadece.soğuktan sıcağa,sıcaktan soğuğa gibi.üretim yapıyosanız performans düşer sadece

Bodrum da merdiven altlarinda 7 8 derecenin oldugu yerde bile uretim yapanlar var bi sikinti olmaz ceyranda kalmasin bide yer degisikligi olmasin sicakdan soguk

murat abi bu ceyran işini anlamadım!
manavgat bi petshop var bütün kanaryaları asılı dışarda bırakıyor....
hava hafif rüzgarlı olduğu halde bırakıyor...

gündüzleri kolay kolay bişi olmaz gündüz hareket halinde olduklarıiçin vücut ısılarını dengeliyorlar

Geri