petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ev için üretim kafesi

Konusu 'Üretimhane Resimleri' forumundadır ve bekirefe16 tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. bekirefe16

Hobi amaçlı baktığım kuşlarım için yeni bi kafes yapmaya hazırlıklar başladı proje bitti ön teller le tavalar sipariş edildi geldiği gibi başlıyorum kısmetse Allahın izniyle güzel bişey çıkıcak inşallah...

[​IMG][/url][/IMG]

http://i.hizliresim.com/qq32V3.jpg

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    çıkınca görelim isteriz

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    size ne kadara mal olacak ve ön telleri nerden sipariş ettiniz acaba ?

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kafesi PVC mi yoksa MDF ile mi yapacaksınız , yoksa pvc gidim kendinizmi yaptıracaksınız fiyatı ne kadar tutuyor bilgi verirseniz sevinirim bende düşünüyorum böyle 1 tane.

5. bekirefe16

Hocam pvc bayağı maliyetli oluyor mdf yapıcam malzemeleri 150 200 arası tutuyor 1 kat 50 TL civarı malzeme fiyatı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

150 200 tl civarı telleri bi arkadaştan ayrlıycam o halledicek nerden ayarladı bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

Bittiği gibi paylaşıcam :)

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz fazla değil mi maliyeti.. 200 tl cok olur mdf icin.. o fiyata pvc yapabilirsiniz bence

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    aynen hem mdf çok iyi temizlenmez ise bit yapabiliyor o kadar tutmasa bile üzerine biraz daha katıp pvc yapabilirsiniz

8. bekirefe16

Benim ölçüler standart dışı o yüzden :D

9. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    kaç çift besleyeceksiniz toplam

10. bekirefe16

Şu an 1 çift show 1 çift yerli 1 tane tek show dişi var dişiye 1 erkek alıp 3 çift bakmayı düşünüyorum

11. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    temizlik konusuna cok dikkat edin.. kafesler bitlenirse cok ugrasırsınız.. ben acıkcası vaktim olmaz diye mdf işine girmedim..

12. bekirefe16

İlginiz için teşekkürler amacım şu pis görüntüyü kaldırmak aslında düzenli olması için bişeyler yapmaya çalışıyorum hayırlısı bakalım
    [​IMG][/URL][/IMG]

Sayfayı Paylaş