Karadeniz Pet

Ev soğuk

• Konbuyu başlatan Elif AYDIN
  • Başlangıç tarihi
E

Elif AYDIN

Guest
Arkadaşlar ben Ankara'nın yüksek bir semtinde yaşıyorum bu yüzden şuan bile ev çok soğuk. Gece kuşumun kafesinin 3 tarafını polar bi örtüyle kapatıyorum üşümesin diye fakat gündüz için ne yapabilirim acaba ? Biz üşümüyoruz ama kuşların soğuğa karşı hassas olduğunu bildiğim için çok endişeleniyorum. :( Kışın kalorifer açıyoruz ama bu mevsimlerde açamıyoruz.Önerilerinizi bekliyorum.

Sabahta arka ve yan taraflarını polar ile ört sadece ön kapı tarafı açık kalsın yeter.

Aynı dert bendede var, ve pvc kafes 3 katlı , yine polar ile örtmelimiyim?yanlarla arkalarını Ön taraf açık mı kalsın? Nasıl yapmalıyım? Teşekkürler.

Cereyanda bırakma, bu havalar fena çarpar kuşları.. birsey olacagını düsünmüyorum bu havalarda.

Sıcak su torbası koyabilirsiniz önüne. Bende öyle yapıyorum yaklaşık 6 saat idare ediyor. Gündüzler iyi de geceler çok soğuk Ankara'da.

Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :)

Arkadaşlar ben Ankara'nın yüksek bir semtinde yaşıyorum bu yüzden şuan bile ev çok soğuk. Gece kuşumun kafesinin 3 tarafını polar bi örtüyle kapatıyorum üşümesin diye fakat gündüz için ne yapabilirim acaba ? Biz üşümüyoruz ama kuşların soğuğa karşı hassas olduğunu bildiğim için çok endişeleniyorum. :( Kışın kalorifer açıyoruz ama bu mevsimlerde açamıyoruz.Önerilerinizi bekliyorum.

Bizim salon da buz gibi biz de Ankara'da yaşıyoruz. Sırf kuşlar için ben de netten polar battaniye siparişi vereceğim de. Kuşların üzerlerini örtünce inşallah bir şey olmaz onlara. Açıkcası korkuyorum.

Petshoplarda sürüngenler için ısıtıcı kayalar,pedler var kaya degilde düşük wattlı bir ısıtıcı ped alırsanız zemine koyarsınız ve üstüne gazete kagidi serdiginizde kusunuz sıcak sıcak takılır.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Bizim salon da buz gibi biz de Ankara'da yaşıyoruz. Sırf kuşlar için ben de netten polar battaniye siparişi vereceğim de. Kuşların üzerlerini örtünce inşallah bir şey olmaz onlara. Açıkcası korkuyorum.
Kafesin 1 tarafını açık bırakmayı unutmayın hem hava almaları hem de tamamen karanlıkta kalmamaları için inşallah bişey olmaz ben de korkuyorum :(

Petshoplarda sürüngenler için ısıtıcı kayalar,pedler var kaya degilde düşük wattlı bir ısıtıcı ped alırsanız zemine koyarsınız ve üstüne gazete kagidi serdiginizde kusunuz sıcak sıcak takılır.

Bunun varlığından haberim yoktu iyi oldu öğrendiğim teşekkür ederim :)

Bende onceleri bilmiyordum fakat leopard gecko vs besledim onlar icin almistim. O zaman öğrenmiştim.

Geri