petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ev üretimi yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    erkek bir kuşum var dişi bir kuş alıcam yanına çift yapıcam bu işte yeniyim bana biraz bilgi verirmisiniz kaç ayda yumurta olur ? kaç tane yavru çıkar ? yavrular yem kırmaya başlayınca ayrı kafesemi almak gerekir ? aynı anneden doğan kuşlar eş yapılırmı ? yavru yumurtadan kaç günde çıkar ? kızıştırmak için birşey yapılırmı ? yavrular olursa nasıl kontrol edilecek anne yavrulara birşey yaparmı kontrol edersek ? şimdiden teşekkürler :)

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Forumdaki konulara bir göz atmanı tavsiye ederim sorularının hepsinin cevapları var

3. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    tmm biraz zor oluyor her soruyu bulmak da o yüzden sormuştum birkaç sorunun cevabını buldum ama bazılarını bulamıyorum

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hemen hepsinin cevabı var ama bulamadığın konuları sor yardımcı olalım.

Sayfayı Paylaş