Karadeniz Pet

Ev uretimi

Aytaç Kocaoğlu

Meraklı Üye
BRXX8G.jpg

Hobihanemin son hali 2cift 3 yavru 12 yavruda yolda iki yavru yumurtadan cikti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:19 --

Eski dolapdan yaptigim yeni salmam

çok güzel maşallah.. sağlıklı yavrular

Tesekkur ederim

hayırlı üretimler

Sagolun tesekkur ederim

Altta duran salma cok guzel olmus..Masallah . HAYIRLI URETIMLERINIZ OLSUN.

Sagolun tesekkur ederim kendi capimda kuslar rahat rahat ucsun diye birseyler yapmaya calistim

hayırlı üretimleriniz olsun. hobi köşeniz evinizin bi odasında sanırsam. acaba ses sorununuz var mı. benim 1 çift muhabbet ve 1 çift hint bülbülüm var, 1 çift dahamuhabbet alsam ses sorunu olur mu merak ediyorum

Ayri bi odada tutuyorum kiler gibi kapisi kapali surekli

Sabahlari ses oluyor ama aksam hava karardigi zaman susarlar..Isık acarsan yine öterler :)

Maşaallah bereketli üretimler ben olsam alttaki salmadaki tüneklerin mesafesini biraz daha açrdım rahat uçsunlar diye

Benim aksam 10 a kadar isik acik kalir onda kapatirim

hayırlı üretimleriniz olsun. hobi köşeniz evinizin bi odasında sanırsam. acaba ses sorununuz var mı. benim 1 çift muhabbet ve 1 çift hint bülbülüm var, 1 çift dahamuhabbet alsam ses sorunu olur mu merak ediyorum

benim 2 çift biride tek hint bülbülüm ,bir de 1 çift muhabbet kuşu vardı evde. ama bizi rahatsız etmiyordu. yani hint bülbülü bilirsiniz ki pek susmuyor ama muhabbetler o kadar çok ötmüyor. evde rahatsız olcak hasta,yaşlı veya bebek yoksa sıkıntı olcağını sanmıyorum.

Olcuyle yapmadim hocam evde eski dolap vardi onu.yaptim 1 m falandir eni boy olarakda o civarda burseydir sanirim

Geri