Karadeniz Pet

Ev yapımı ballı kraker :))

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
Ben bunu yaparsam sokakta yatmaya başlarım :D

bitiriyorduuuuuuuuuuuuur????
heheheh bitiyordu yazmalıydın benim hiç çift kusum olmadı.ayrıca 1 aydırda kuşum yok beklemedeyim daha gelsinde yapacağım tekrar bunlardan yeme düşmesini bekliyorum da :))):D:D:D:D:D

bitiriyorduuuuuuuuuuuuur????
heheheh bitiyordu yazmalıydın benim hiç çift kusum olmadı.ayrıca 1 aydırda kuşum yok beklemedeyim daha gelsinde yapacağım tekrar bunlardan yeme düşmesini bekliyorum da :))):D:D:D:D:D

şimdi den hazirlik daha iyi abla sonradan zor olabilir tabi...

eline sağlık güzel olmuş sizinkide.ama işde az yapılacak arkadaşım 3tane diyelim mesela bozulmadan bşter sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

Ben bunu yaparsam sokakta yatmaya başlarım :D

neden sokakta yatıyon yaw

ablam yalan söylemeyeyim ne desem yalan olur hiç denemedim.benim o yaptıklarımdan 3 tanesi yendi diğerlerini tek kus oldugu için bitiremeden bozulmuştu

hehehehehehehe yok yav annen komsudayken bile olur o.10 dakikalık işi var ama iz bırakmaman lazım arkada derleyip toplaman lazım hehehe

belli süre sonunda küfleniyor dolaptada saklansa birde un oldugu için görünüm olarak kusculardaki krakerlere benzemiyor unu cok azaltarakda denenebilir ama ben gerek duymuyorum artık eski bir forumda paylasmıstım burayada koydum konusu gecince

Abla annem bahane kalkıp yapmaya üşeniyorum :D tarifi anneme versem oda yapar ama biraz yalakalık yapmam lazım :D

ozaman kendini hazır hissettiğinde annene yanaşmaya başla bence :))))

Bu aralar yanaşamam yeni kafes alcağımı duyunca katil olcaktı az kalsın :D Baş örtüsü alcam diye kandırdım :D

Kafes alcam diyince ilk başta kızdı beğendiği başörtüsü vardı birtane onu alcam dedim yumuşadı biraz :D

Nilgün Abla, benim hiç göz kararım yoktur, miktarlarına yazabilir misin? :D

Elinize sağlık. Bende bir ara yapmak istiyorum. Aklımda bir kaç fikir var ama bakalım ne zaman yaparım Allah bilir.