Karadeniz Pet

Ev yapımı banyo oyun alanı

uba

Yeni Üye
fd26ce3ca519ba64e8b5e9fa2484dbe6.jpg
feca9ba9045bd366fc65a001e56377df.jpg
d1f5ffcd63907bdf4718b9a21150b9be.jpg
24f5752bce891e71f3ae3003815ceb9d.jpg
4aed2cb0f9bfa3bf4e0eb9618c08cf46.jpg

Arkadaşlar yeni bir deneme ile karşınızdayım. Uzun denemeler sonucu tam bir doğal ortam oluşturamadım. Bende arkadaşlarla böyle bir çalışma yaptım. Daha deneme Fırsatı bulamadım. Yarın bir değirmen ve sebzelikte ekleyip. Kısa sürede yapay çiçeklerle süslemeyi düşünüyorum. İçine birazda doğal taş koydummu tamamdır. Yarın test görüntülerini ve video çekimini paylaşacağım. Bakalım bizim paşa beğenecekmi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardeşim dokturmussun yine :) eline sağlık bence cok güzel olmuş. Videoları bekliyorum

Maşaallah elllerinize sağlık çok güzel ama muhabbet kuşlarının gireceğini pek düşünmüyorum inşaallah girerler. Kızmayın sakın ama Sanki tam bir kaplumbağa akvaryumu gibi olmuş değil mi :)

Güzel olmuş emeğine sağlık ama valla ne yazık ki bende giriceğini düşünmüyorum ya

....

Yok canım ne demek. İçine girmeyecek yukarıdaki boruda her tüneğe akan bir delik var. Akarsu olacak yani. Alttaki vanada değirmen çevirecek. Akvaryumumdan kalma bir değirmen var bakalım.

Ha süper şimdi anladım bu çok iyi o zaman sizin kadar geniş düşünememişim ben o boruda su sürkülasyonu olacak sandım borudaki delikleri hesaplayamadım altına girebilirler olabilir bu

Selale filtre bu isin en iyisi :) benim bitane ufak var yazin bende böyle bir calisma yapcam akvaryumdan kalanlarla. Emeginize saglik gayet hos olmus

Benim kuş musluğun altından başka yerde yıkanmıyor. Kaç banyo denedim içine girmedi. Burdada su akınca altındaki tünekte yıkanır herhalde.

Gerçekten süper o zaman tebrik ederim az önce girmeyeceklerini düşünüyordum şimdi çıkmayacaklarını :)

Benimki gecen kaplumbağa akvaryumuna girdi çıktı korktum valla kaplumbağalar cökecek diye, :)

Bende sizin gibi sabırsızlanıyorum. 3 tanede tam bir şebeke kardeşler var evde en çok onlar sevinecekler.

Çok güzel olmuş yağmur etkisi olacak yani üstten sular damlayacak belki tam yamur deilde biraz şelale etkisi ama kuşlar en azından benimki akan muslukta yıkanmayıda seviyor sizinkilerde seviyormuş zaten yazmışsınız güzel güzel yıkanır artık :)

Çalışırken görmek isteriz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi