Karadeniz Pet

Ev yapımı box kafes :)

Mehmet KILINÇ

Meraklı Üye
Merhaba.
Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama; arama yaptığım da açanlar buraya açtığı için bende buraya açıyorum. Bir yanlışlık varsa affola.

Kafesin toplam ölçüsü 82x64x40 cm , kuşların alanı 38x44x40 cm

Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Son hali:

5iyy.jpg

Yapım Aşamasından bir kaç kare

1tnt.jpg

qgqs.jpg

nfp3.jpg

2gdk.jpg

uzr2.jpg

pkec.jpg

ox8q.jpg

9l4c.jpg

q4fi.jpg

cwla.jpg

gv49.jpg

za5z.jpg

527g.jpg

Bence çok başarılı ve oldukça fazla emek var gözüküyor.

İç temizliği zor olmasın?

çok güzel ve de temiz. böylesi daha sağlıklı sanırım. dostum kuşlar için.

Bence çok başarılı ve oldukça fazla emek var gözüküyor.

İç temizliği zor olmasın?

Teşekkürler.

Temizlik kısmını düşündüğüm için, telin alt kısımdan açılıp kapanır yaptım. Fotoğraflarda da görünüyor. Bundan dolayı temizlik sorun çıkartmayacak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 00:39 --

çok güzel ve de temiz. böylesi daha sağlıklı sanırım. dostum kuşlar için.

Teşekkürler.

çok güzel yapmışsın eline sağlık.fakat eksik var,üst suntaları 1 santim içerden yapsaydın,sağlı sollu iç kenarlarada yarım santim içerden testereyle oluk açıp,yüksekliği 20cm gibi bir cam veya pleksi parçası koysaydın dışarı pislik çıkmamış olurdu.içerde kanat çırpınca nekadar pislik varsa uçup yerlere düşer

çok güzel yapmışsın eline sağlık.fakat eksik var,üst suntaları 1 santim içerden yapsaydın,sağlı sollu iç kenarlarada yarım santim içerden testereyle oluk açıp,yüksekliği 20cm gibi bir cam veya pleksi parçası koysaydın dışarı pislik çıkmamış olurdu.içerde kanat çırpınca nekadar pislik varsa uçup yerlere düşer

Teşekkürler.

Dediklerini dışarıdan ayarladım fakat; alacağım pleksinin tam mm'si bilmediğim için yapmadım. Yarın alıp yapacağım. Yoksa sistem olarak hazır durumda.

Eline sağlık çok güzel olmuş hocam , temizlik konusunda dışarıya v.s tüy veya yem dökülüyormu bende düşünüyorumda.

o telleri nerden buldunuz kuşcularda sadece tel olarak satiliyormu acaba ben de yavrularım olunca işallah böyle bişey yapmayi düşüyorum cunki elimdeki kafes biraz kucuk en fazla 4 kuş yaşa bilir benım kafesimde.

bende teklisini yapıcam ama hanımla kapışırız diye çekiniyorum

Hayırlısı :)

Eline sağlık çok güzel olmuş hocam , temizlik konusunda dışarıya v.s tüy veya yem dökülüyormu bende düşünüyorumda.

Temizlik konusunda önce ki mesajlarda yazmıştım. Bir tek pleksiyi alıp, takmam kaldı. Onun dışında temizlik sorunum yok.

o telleri nerden buldunuz kuşcularda sadece tel olarak satiliyormu acaba ben de yavrularım olunca işallah böyle bişey yapmayi düşüyorum cunki elimdeki kafes biraz kucuk en fazla 4 kuş yaşa bilir benım kafesimde.

Petsohplarda olmaz büyük ihtimal , Ön teller internetde satılıyor bakabilirsiniz.

Yiğit Kafesçilik İZMİR
ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ

Ön tel, tava ve tava içi ızgarasını Yiğit Kafes'ten aldım. Petshoplarda bulmak çok zor.

ellerinize sağlık 10 numara kafes olmuş

Geri