petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcil kuş : çifleşmede sıkıntımı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    2 yaşında evcil erkeğim var çok kızıştı. Eş tuttursam çifleşmede sıkıntı olurmu EVCİL olmasından ötürü
    Bikaç yerde duymuştumda Sıkıntı diye

2. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    yok kardeşim sıkıntı olmaz fakat hep dişiyle ilgileneceği için senden baya bi uzaklaşacak seni unutacaktı r. kapısını felan açmayacaksın kafesin bence al sen dişi yavrularından bi tane secersin evcilleştirirsin

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    6 yaşındaki dişi evcil kusumdan yavru aldım 3.5 yaşındaki konuşan erkek kusumdan yavru aldım bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum

4. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Eş tutturmak zor oluyor onun için evcil bir dışı bulursan işin biraz daha kolaylasabilir bence

5. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    1 çift yavrulu kuşum var. erkek 2011 dişi 2014
    Erkek yaşlandı yavru verimi düşer diye takımı bozup yeni takım kurmayı planlıyodum. ama Dişide bile 6 yaşında yavru alınabiliyosa ben takımı bozmayayımmı ?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Takımı bozmana gerek yok ha farklı renkli yavrular istiyorsan bozabilirsin

Sayfayı Paylaş