petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcil Kuş Çiftleşir mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ErenHtp tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ErenHtp

ErenHtp Guest

Arkadaşlar 1.5 yıllık muhabbet kuşum (konuşmayı ve el eğitimi olan ) ilgilenemediğim için yanına eş alayım dedim 2.5 ay eş tutması için uğraştım tutmadı sonra gittim petshopa butun kuşların oldugu yere koydum 1 hafta sonra beyaz bir kuşla kur yapıyorlardı ikisinide aldım eve fetirdim kafesini düzenledim dişi 8 aylıktı.

Şimdi aradan 3 ay geçti 10-11 aylık olucak dişi bunlar bu zamanda kur yaptılar opüştüler sabahları çok öttüler dişinin gagası kahverengi oldu ve daha 1 hafta önce yuvaya ilk defa girdi her gün gidip kemiriyor . Her neyse bunlar iyide benim evcil kuş acaba dişiyi dölleyebilir mi yani belki unutmuş yada yeteneğini kaybetmiş olabilir mi diye çok merak ediyorum. Bilgilerinize arz ederim

Bu arada kafeste düzenli su değişimi mürekkep balıgı kemigi enerji barı gaga taşı standart yuvalık hepsi var kızıştırıcı akıllı yemlikte var nijer gerekir mi ?

[​IMG] (Bu dişinin ilk hali)
    [​IMG] (dişinin son hali)
    [​IMG] (evcil kuşumun önceki hali)
    [​IMG] (evcil kuşumun son hali)

#1 ErenHtp, 28 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Kasım 2013
  2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yazınızda unutmuşmudur acaba diye bir cümle kurmuşsunuz çok güldüm.tüm canlıların çiftleşme olayları doğasında vardır.sadece zamanla alakalı bir olay.azıcık bekleyi ver.beklerkende kızıştırıcı yemler mamalar vermiyi unutma

3. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Bennimkisi çiftleşiyor papağanı bile afetmiyor :) Zamanla olur.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    siz nasıl nefes almayı unutmuyorsanız o da çiftleşmeyi unutmayacaktır..sonuçta bunlar temel ihtiyaçlar unutulmaz ;)

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    unutmak değilde evcil kuşun aklı sahibinde olyor benim kuşum eşiyle ilgili mesala ama beni gördügü an oopp değişiyo hersey çıldıryo bana gelmek için

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. evcil muhabbet kuşu çiftleşirmi

,
  2. evcil muhabbet çifleşirmi

,
  3. pet shop alınınan muhabet kuşu çifleşirmi