petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcil kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, sahibinden sitesinden evcil ele alışkın konuşan 1 yaşında bir erkek kuş buldum sahiplenmek istiyorum ama merak ettiğim başkasına alışkın kuş bana da aynı şekilde yakınlık gösterir mi sahibi ve kafesi ortamı değiştiğinde?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuştan kuşa değişir benim kuşum herkesin eline gider ismiyle çağırdıklarında ama bence git bi üretici arkadaştan yeni yeme düşmüş gagası siyah bir erkek mubiş al hem eğitmesi kolay oluyor

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    gelir güvenini sarsmasan yani korkutmasan ve geldikten 4-5 gün sonra ele getirt vs hemen cıkartırsan ürker ortama alışsın

4. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Taner dediğini yapıyorum zaten, 25 günlük bi erkek aldım üreticiden akşamları 7den 12 ye ilgilendim 5 aydır ele alıştırdım parmağıma uçup konuyor ama ellettirmiyor ve konuşmuyor.. Damızlık olarak geri alır üretici. Acaba hazır konuşan kendini okşatan bi kuşmu edinsem dedim

5. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim kuşta sevdirmiyor ya sadece öprütüyor ve konuşuyor kuşa konuşmayı öğretmek kolay aslında 1 şey öğrettinmi gerisi ip söküğü gibi geliyor eğer olmadıysa yavruyla dediğiniz gibi yapabilirsiniz

Sayfayı Paylaş