Karadeniz Pet

Evcilleşmiş Hint Bülbülüm Tüylü ve Kırlangıç... :)

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Tüylü ile beraber uzun bir yol katettik arkadaşlar, yanındaki arkadaşınada benim nasıl biri olduğumu anlatınca artık bu karelerimiz ortaya çıktı buyurun beraber bakalım... :)

yAG6Yk.jpg

7VBaON.jpg

aynlng.jpg

GpZZQb.jpg

040RrR.jpg

J7VZWW.jpg

g4Prvb.jpg

31O6Mr.jpg

qmAdpQ.jpg

k1M9Rr.jpg

Düşüncelerinizi esirgemeyin, yorumlarınızı bekliyorum... :)

Son düzenleme:
nasıl evcilleştirdin yahu
bizim kuş elimi göse kendini yerden yere atardı
tabi öldü şimdi malesef :(

nasıl evcilleştirdin yahu
bizim kuş elimi göse kendini yerden yere atardı
tabi öldü şimdi malesef :(

Geçmiş olsun, üzüldüm :(

Biraz ürkek hayvanlar hatta biraz değil fazla, ama birazcık çabalarımla yakınlaşmayı başardık...

Son düzenleme:
emrehan birşey merak ettim kardeşim şimdi muhabbet kuşlarının dışkıları katı oluyor oraya buraya yapınca temizlemesi kolay. Abicim bunlar sakız gibi yapışkan ve cıvık yapıyorlar zor olmuyor mu temzlik :)

Kuşlara da sana da maşallah kardeş... ;) devamını görmek isteriz... kuşlar çok güzel maşallah...

emrehan birşey merak ettim kardeşim şimdi muhabbet kuşlarının dışkıları katı oluyor oraya buraya yapınca temizlemesi kolay. Abicim bunlar sakız gibi yapışkan ve cıvık yapıyorlar zor olmuyor mu temzlik :)

Hahahahah yav abi :) Valla abi altlarında kağıt peçete var emiyor sorun olmuyor biliyorum dışarı saldığımda oyun oynarken masaya neler çektiriyorlar... :) yani bir tek peçete değiştiriyorum dert olmuyor... :)

Kuşlara da sana da maşallah kardeş... ;) devamını görmek isteriz... kuşlar çok güzel maşallah...

Teşekkür ederim, inşaallah dahada ileriye gidersek yayınlarız bakalım... :)

Bülbül eğitmek çok zor iş:) tebrik ederim

Çok teşekkür ederim... :)

Son düzenleme: