petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcillestirme hakkında ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag

Merhaba arkadaslar hafta sonu yemden yeni düşmüş bir muhabbet kusu alacağım kendime alıştırmak ve evcillestirmek icin.
    Sorum ise şu ; aynı odada iki çift muhabbet kusu daha olacak sizce bu bana alışmasını zorlaştırır mi ?

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

2. Emre TURAN

Kesinlikle zorlaştırır, çünkü yeni gelen kuşu eğitmek için mutlaka dışarı çıkartacaksınız, o da dışarı her çıktığında soluğu diğer kuşların yanında alacak :) En azından size alışana kadar bir başka odada kalırsa sonradan yine aynı odaya koysanız da bir şey olmaz. Ben aynen böyle yaptım hiçbir sorun yaşamadım.

3. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Kuşun size alışmasını istiyosanız bulunduğu ortamda siZden başka kimse olmamalı. Kafesinde ayna dahi olmamalı

4. Buğra

Buğra Guest

sizden başka kimse deilde ondan başka kuş bulunmasin . konusmasnı istyorsanız gep ayrı kalsnlar

5. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Sizden başka kimse olmasın derken başka kuş olmasın manasında demek istedim :) diğer ev sakinlerinin bulunmasında bi sakınca yok tabi

6. Ahmet Atdag

Anladım sagolun

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

Sayfayı Paylaş