petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcilleştirme hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Fatihzzz tarafından 5 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Fatihzzz

Fatihzzz New Member

Beğenileri:
    1
    Bir buçuk aylık muhabbet kuşu aldım aradan 1.5 hafta geçti kuş baya alıştı hiç ısırmıyordu dışarıda benden kaçmıyordu fakat 4 günlük şehir dışına gittim.
    Kuşa başkası baktı bir kaç gün.4 gündür kuşum hep ısırıyor benden sürekli kaçıyor. Kuşu nasıl eski haline getirebilirim?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Eğitimlerine devam edin.Onla zaman geçirdikçe tekrar size alışacaktır.Sabırla devam edin.

3. Fatihzzz

Fatihzzz New Member

Beğenileri:
    1
    Her dokunmada cok kötü ısırıyor ama

4. Lokum2016

Lokum2016 New Member

Beğenileri:
    3
    Eskiden biraz daha fazla ilgilenmeye bakın ama bu işi sıkılamadan yapın...İyi forumlar

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    İlk başlarda dokunmak yerine sadece kafesin yanında durup onunla konuşup ilgilenin. Zaman geçtikçe parmağınızı kafesin içine sokarak sabit bekleyin onun kendi isteğiyle parmağınıza çıkmasını bekleyin.

6. Fatihzzz

Fatihzzz New Member

Beğenileri:
    1
    Kafesten hep çıkmak istiyor çıkartmamam mı gerekiyor

Sayfayı Paylaş