petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evde 5.gün davranışları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eve geleli 5 gün oldu. el omuz nereye koyarsan saatlerce orda duruyo. geldiği ilk günden beri bir kez olsun kaçmıyo insandan. gelir gelmez elden yem yemeler. ancak uçmaya cesareti yok uzaktan yemi görsede uçup varmıyo. kuş jumbo olduğu için uyuşukmu oluyo bunlar???

2. BARAN

BARAN Guest

Gayet normal hocam evi sizleri tanımıya çalışıyor benim kuşuma 2 haftayı devirdik oda aynı sizin kuş gibi ele omuza geliyor ama uzaktan çağırdıgınızda gelmez illa siz yanına gideceksiniz dün sabahtan akşama kadar atış talimi yaptım benim kuşla havaya atıp bana gelene kadar :) 2 gündür o davranışları kayboldu artık kafesten kaçmaya çalışıyor yetiştirme süreci pat diye olan bişe değil sizin ilgi ve alakanıza bağlı olarak belli bi süreden sonra alışır :)

Sayfayı Paylaş