petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evde çift muhabbet kuşu beslenir mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak ÖZATİK tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben karar verdim 6-7 aylık kuşumu malesef eğitemiyorum bi hatun alıcam yanına şimdi şöyle sorularım var
    1.dairede çok ses oluyo diye şikayet gelir mi
    2. Evcilleştirilebilirler mi

2. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    evcilleştirmek çok çok çok zor yani evcilleştirilmez bence. ha tabi ki yanına eş alman iyi olur. ses konusuda sıkıntı olmaz. bu forumda çok insan var evinde çiftler besleyen zaten

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Bir çift kus tan dolayi çok ses olmaz.
    Çift olunca evcillesmesi daha zor olur.

4. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    tek beslerken evcilleşmeyen çift olunca hiç evcilleşmeş :) evde ses konusunda sıkıntı olmaz ben evde 4 çift besliyorum :cool:

5. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Peki bir de şöyle sorayım o zaman ben dişiyi yarın almayı planlıyorum birbirlerine uyum sağlayabilecekler mi?

6. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Aldıktan sonra gözlemleyin birbirlerini gagalamazlarsa veya tüylerini yolma gibi sorunlar olmazsa iyiye gidiyor demektir, daha sonra kur yapmaya başlarlarsa ortada hiç bir sorun kalmaz :)

7. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Çiftlerin alıştırılmaları biraz daha zor tabi , dişiyi imkanınız var ise ayrı bir kafeste belli bir süre tutun alışsınlar birbirlerine sonra aynı kafese koyup gözlemlersiniz.

8. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin içine attığınızda birbirlerine vururlarsa ikisinide kafes dışında evin içine salın o zaman daha çabuk alışırlar

Sayfayı Paylaş