Karadeniz Pet

Evde hobiye veda,Dükkana geçiyorum

Çok güzel Hareketler bunlar loboloboloploplop maşallah çok çok güzel oluyor bereketli üretimler

Kafeslerin altı tekerlekli olursa daha kullanışlı olur bence.Sağa sola kolaylıkla çekilip temizlik yapılabilir.
Boya olarak plastik boyayı düşündünüz mü hiç. Çok kolay yapılabilir olduğundan tercih edilebilir. Mantolamada uygulama farklı mı olur bilmiyorum ama evde çok pratik kolay yapılıyor. Boyalar döküldüğünde veya eskidiğinde siz bir rulo ile 1-2 saatte boyayabilirsiniz.

Uğur bey kafesleri tekerlekli sistemi düşünmedim ama güzel olur,saten su bazlı zaten plastik boya diye biliyorum.avantajı çok Dediğiniz gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Çok güzel Hareketler bunlar loboloboloploplop maşallah çok çok güzel oluyor bereketli üretimler

Tşk ederim Yusuf ustam bitince inş uçağa atlar gelirsin,bu arada 2 kat kafesim geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

http://i.hizliresim.com/Dlqyzz.jpg Bu kafesten bende 1 tane vardı,bugun iki katlısı geldi.
Ölçüler 45.36.30 toplamda 3 kat oldu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

Selamun aleyküm arkadaşlar taban için laminat parke ustası ile görüştüm.amerikan kalite laminat seri sonu çift renk olandan yaptırıyorum.

Son düzenleme:
Aleykümselam.Hayırlı olsun parkeler.Resimleri bekliyoruz.

Tabi Uğur bey yarın Kapılar boyama işlemi yapılacak sonrasında Paylaşım yapacağım,tşkler kuşlarınıza size sağlıklı günler dilerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:01 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Allah kolaylık versin. takip ediyorum..

ALLAH Razı olsun Celil kardeşim,fikirleriniz kıymetlidir.Selamlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:01 --

Merhaba arkadaşlar bugun sıva üzerine macun çekildi,1 gün kuruma için bekletilecek Çarşamba silikonlu su bazlı boya yapılacak,sonrasında yerler laminat oluyor.kapı boyanacak,arka taraf boyanacak yalnız kafamda soru işareti ben kafesleri Duvarı delip asmayı düşünmüyorum,katlı kafes diyeceksiniz şu an 3 katlı ve 2 tane çifthanem var,acaba raf mı?yaptırsam fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

O zaman raf yaptiracaksin usta yapacak bir şey yok hayirlisiyla biter inşaallah

Merhaba arkadaşlar bugun sıva üzerine macun çekildi,1 gün kuruma için bekletilecek Çarşamba silikonlu su bazlı boya yapılacak,sonrasında yerler laminat oluyor.kapı boyanacak,arka taraf boyanacak yalnız kafamda soru işareti ben kafesleri Duvarı delip asmayı düşünmüyorum,katlı kafes diyeceksiniz şu an 3 katlı ve 2 tane çifthanem var,acaba raf mı?yaptırsam fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Raf olabilir veya dolap gibi birşey olsa malzemeleri depolamak için de kullanılabilir. Üstüne de kafesler/çifthane konulabilir.

O zaman raf yaptiracaksin usta yapacak bir şey yok hayirlisiyla biter inşaallah

Ustam benim şu gri renk raflar var hani bakkal rafı gibi somunla tutturulanlar onlar nasıl olur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Raf olabilir veya dolap gibi birşey olsa malzemeleri depolamak için de kullanılabilir. Üstüne de kafesler/çifthane konulabilir.

Uğur bey tşkler dolab nasıl bir şey önerirsiniz?

Evet o dediğin demir dolaplarin arasına kafesleri koyabilirsin

Evet o dediğin demir dolaplarin arasına kafesleri koyabilirsin

Usta bunlardan değil mi?
kjaqAJ.jpg
bunlar ayarlı zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Evet malzeme için ama yüksekliklerine bağlı olarak üzerlerine kafesleri/çifthaneyi de koyabilirsiniz.

Yaw akşamdan beri kafam karıştı ne yapsam diye düşünüyorum bir arkadaş raf yaptırmış az önce de paylaştım acaba öyle bir şey mi Alıp yapsam

Evet bu raflar olur madem asmayacaksin

Evet bu raflar olur madem asmayacaksin

Yaw usta hem Duvarı yeni yaptırıldık mağlum manttolama oldu biliyorsun,Hemde yani duvara asma işlemi ile kafes teli nasıl Taşıması falan sağlam olmaz ise benim kafa orada,çifthanelerin teline o kadar güvenmiyorum bendekiler için

Usta bunlardan değil mi?
kjaqAJ.jpg
bunlar ayarlı zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Yaw akşamdan beri kafam karıştı ne yapsam diye düşünüyorum bir arkadaş raf yaptırmış az önce de paylaştım acaba öyle bir şey mi Alıp yapsam

Hepsi iş görecektir bence. Elinizde böyle bir malzeme varsa salma yapımında kullanılabilir. :)

Hepsi iş görecektir bence. Elinizde böyle bir malzeme varsa salma yapımında kullanılabilir. :)

Uğur bey bu raftan yok hani raf kararı alırsam böyle bir şey mi yapsam acaba dedim,salma işi kolay inş,tahtadan,demirden :)

Son düzenleme:
Katlı kafesleri ayırıp tek tek rafların arasına koymakmı yoksa katlı kafesi katlı olarak bir arada mı kullanmak daha pratik olacaktır sorusunun cevabına göre sistem kendini belli edecektir.

Katlı kafesleri ayırıp tek tek rafların arasına koymakmı yoksa katlı kafesi katlı olarak bir arada mı kullanmak daha pratik olacaktır sorusunun cevabına göre sistem kendini belli edecektir.

Bu yaklaşım doğru ama çifhanelerimi katlı şekilde yapacağım bakalım artık duruma

Merhaba,

Naçizane fikrim tekli tel kafesleri yan yana koymak verim arttıracağına inanıyorum. Neden derseniz kuşların birbirini görmesi her daim daha iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum. Sadece kendi görüşümdür.