Karadeniz Pet

Evde Kuşlar Üreyebilirmi

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
H

halil karagöz

Guest
Hocam Öncelikle Merhabalar Eve Bir Kuş Almayı Düşünüyorum 1 Yaşına gelincede Yanına Bir Dişi Kuş Almak İstiyorum Acaba Bunlar Evde Üreyebilirlermi Yani Yavruları Olurmu

Kafesine yuvalık takatsınız. Kızgınlaşınca rahatsız etmezsiniz. Anlaşırlarsa elbet yavruları da olur.

Tabiki de üreyebilirler ;)

ben evde bakıyorum yaklaşık 30 tane kuşum var :)

maşallah zor olmuyor mu temizlik,bakım vs. bizde de 1 çift ve yavruları ama artık her gün yemini altını temizlemekten bir hal olduk. bir de azcık yaramazlar yemler,mamalar kafesin içinde değil dışarlarda uçuşuyor.

Bunun için bir öneriniz çözümünüz varsa bilmek isterim.

maşallah zor olmuyor mu temizlik,bakım vs. bizde de 1 çift ve yavruları ama artık her gün yemini altını temizlemekten bir hal olduk. bir de azcık yaramazlar yemler,mamalar kafesin içinde değil dışarlarda uçuşuyor.

Bunun için bir öneriniz çözümünüz varsa bilmek isterim.

3 haftada bir temizlik yapıyorum doğrusu , hepsinde tül var pe tüy toz dökülmüyor , her gün yerler süpürülüyor tabiki , yere yem mama dökmüyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

Hocam Ne Yaptın Ya :) Ozaman Bende Girişeyim Bu İşe :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Teşekkürler Hocam Peki Bunlar'ı Satabilirmiyim Pet Şhoplara Yani Alırlarmı

keşke okadar kolay olsa kardeşim 100 200 tl ye olacak bir iş değil bu :D

3 haftada bir temizlik yapıyorum doğrusu , hepsinde tül var pe tüy toz dökülmüyor , her gün yerler süpürülüyor tabiki , yere yem mama dökmüyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

keşke okadar kolay olsa kardeşim 100 200 tl ye olacak bir iş değil bu :D
Hocam Sorun Değil Parası ya :D

Hocam Ne Yaptın Ya :) Ozaman Bende Girişeyim Bu İşe :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Teşekkürler Hocam Peki Bunlar'ı Satabilirmiyim Pet Şhoplara Yani Alırlarmı

Pet shop yari fiyatina alir. Forumda fazla kutahyali oldugunu da sanmiyorum. Istanbulda olsan bi nebze.

Pet shop yari fiyatina alir. Forumda fazla kutahyali oldugunu da sanmiyorum. Istanbulda olsan bi nebze.
Doğru Hocam Tavşanlıda Zaten Pek Fazla Dürüst Temiz Pet Şhop Yok Bitanesi Var Ona Sormayı Düşünüyorum İlgin için teşekkürler :)

Geri