Karadeniz Pet

Evde Özenle Bakılan kuşlarım Satılıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhiddin Keskin

Yeni Üye
01 - Irkı: 12 çift yerli muhabbet kuşu --- 1 çift ingiliz + 8 adet 4-6 aylık yavru 8 adet yerli muhabbet kuşu + yuvalıktaki yavrular

02 - Cinsiyeti: dişi-erkek

03 - Yaşı:1-1,5-2

04- Sağlık Durumu:Süper

05- Bilezik No:

06 - Fiyatı: Kuşların fiyat olayını hepsinin ki ayrı ortalama olarak 90 - 120 arasıdır.- tek olarak yavru kuşlar ise 25 TL ' dir. toplum alımlarda indirim olur

07 - Geçerlilik Tarihi:

08 - Satılan / Alınacak Şehir:İstanbul/Ataşehir

09 - Gönderilebilecek Mesafe: sadece İstanbul

10 - İrtibat Telefonu:0507 077 27 09

11 - Mail Adresi: muca3644@gmail.com

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 7-24

13 - Açıklamalar: Arkadaşlar ben işin açıkçası kuşlarımı hiç bir zaman kuş olarak değil, bir arkadaş bir çocuk olarak büyüttüm besledim. Kuşlarımdan inan ki hayatta vazgeçmem, hepsinin değerleri benim için eşittir. Sizde gelip gördüğünüz zaman bir apartman dairesinde bir odayı komple onlara yuva yaptım; burdan anlayın ki onlar için ne kadar uğraşlar çektiğimi. Kuşlarımı internetten alışveriş yaptığım bir siteden 25 KG BRAVO yemle beslemekteyim. Kuşlarımın hepsi bana göre özel farklı seçilmiş kuşlardır. Sattığım kuşların hepsine her konuda garanti veriyorum. Kuşları satma nedenime gelirse evlendim ama kuşlarımdan vazgeçmedim evleneli 8 ay oldu kuşlar babamların evde bir odada kalmakta, kendi evimle arası 3-5 KM yol mesafesi var. 8 Aydır her gün önce babamlara uğrayıp kuşlarıma bakıyorum sonra evime gidiyorum; zamanla bunu yapmakta zorlanmaya başladığımdan dolayı gerçekten kuşlarımdan vazgeçmek zorunda kalıyorum. İnşallah Alan arkadaşada bendeki gibi bereketleri olur. Hayrını görün.i

4 adet 4 katlı kafes satılık 1 adet fiyatı ise 90 TL (aldığım fiyata satıyorum)

Büyük Yuvalık (folluk) içinde plastik tabanı var. 16 adet var tanesi 10 TL

Akıllı yemlik (kalite olan) 16 adet fiyatı ise tane olarak 6 TL

400cc Filo soluk (markalı) 16 adet fiyatı ise tane olarak 5 TL (mükemmel bir şey)

8 adet normal suluk boyutunda kumluk adet fiyatı ise 1 TL

10 adet mamalık ise birim fiyatı olarak 2 TL

1 adet 2 litrelik salmalık Yemlik (alman markalı) 30 TL Bu ürün harika bir şey

1 adet 2 litrelik salmalık suluk (alman markalı) 30 TL Bu ürün harika bir şey

1 adet yem eleme makinası inan ki bu ürün sayesinde çok tasarruf ettim, internetten aldığım fiyata satıyorum 90 TL

Ücretsiz olarak sayı belli olmayan gaga taşları ve yeme katılan sindirim kumları,

Oda süpürgesi ve küreği aldığım fiyat 5 TL

3 metrelik kalite sağlam 6 adet çita 40 TL ( özel kesim ) + yanında her boyut çivi

16 adet tünek aldığım fiyata 1 TL

Ve bir çok aklımda olmayıpta olan şeyler geldiğinizde bir yolunu bulup ortak yolda bir şekilde hesaplanır satılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...