Karadeniz Pet

Evde Sakın Denemeyin!

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar dün havuçlu mama yapmıştım yumurtasız.

içindekiler
havuç
elma
nijer
kalamar kemiği
toz karışım(bebe bis,etimek,mısır unu,irmik)

dolabta saklamıştım fazla yaptığım için sabahta işe geleceğimden kuşlara vereyim dedim. ama soğuk olduğu için zamanımda olmadığı için, dedim birazcık mikrodalgada ısıtayım.

mikrodalgaya koydum.açmamla içerde ışınlar çıkmaya başladı, hemen kapattım. siz sakın evde denemeyin

Metal plastik farketmez parlak yüzey varsa, muhtemelen kalamar kemiği parçalarındandır.

:D geçmiş olsn

Sabah sabah bir aksiyon :D geçmiş olsun.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Mikrodalga dalga geçmiş geçmiş olsun kardeşim mikrodalga aslında bir bomba bunu kimse bilmiyor hiç eve sokmamak lazım ama herkeste var maalesef

teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

Sabah sabah bir aksiyon :D geçmiş olsun.

Nokia 3310 ile gönderildi.

sormayın uyku sersemi gözlerim kamaşıyor sandım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

Mikrodalga dalga geçmiş�� geçmiş olsun kardeşim mikrodalga aslında bir bomba bunu kimse bilmiyor hiç eve sokmamak lazım ama herkeste var maalesef

aynen aslında çok aşırı kullanmazsan sıkıntı değil.

Mikrodalga sakincalida maalesef ise yariyor acelemiz olunca iki lokma bise yiyoruz hemen.

Bu denemeler el yapımlar bir gün eşiniz kapının önüne koyacak sizi :D Geçmiş olsun bize de küpe olur :)

Geri