petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evde Salma Süresi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YUNUS EMRE UCAR tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. YUNUS EMRE UCAR
    Gizli

Muhabbet kuşumu bu aralar çok salmaya başladım. Saldığım zaman yerde yemliği suluğu filan duruyor. Böyle kaç saat salmalıyım. 1 den 8 e kadar evde takılsa yemliğini yese sorun olur mu

2. Mana
    Gizli

Mana Guest

kafesin kapagini acik birakin bence istedigi an girip ciksin ben oyle yapiyorum

3. YUNUS EMRE UCAR
    Gizli

Kafesin içine sürekli girip çıkmıyor ama yemliğini yerde suluğu da yerde

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Dışarıda yem yemeye alışırsa kafese girmek istemez yalnız

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. YUNUS EMRE UCAR
    Gizli

Eskiden girip çıkıyordu ama artık bize tamamen alıştığı için kafesine girip çıkmıyor nasıl alişabilir ?

6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle dışarıda yiyip içmesini kesin ki yeminin suyunun kafeste olduğunu öğrenmeye başlasın zaten zamanla kendi girip yemeye başlayacaktır.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben kuşumu hiç çıkarmıyodum 1 2 hafta sonra salınca 30 dakika geziyo giriyo kendi ve çıkmıyo ertesi güne kadar .

8. bozkir
    Gizli

bozkir Guest

benim kuş akşamları sürekli salınık. kafese gidip yem yiyip tekrar geliyor yanımıza. bence kafesten çıkarmayın yemliği. kafese gitmeye alışsın.

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Herşey bir yana akşama kadar kafes dışında olan kuş evi ne hale getirir ya sizin anneniz eşiniz yok mu ? Benim hatun kafesi 3 gün temizlemesem heryer tüy oluyor diye şikayet ediyor.

10. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Evin o hale gelmesini göze almıyorsan almayacaksın kuş. Senin zevkin için kuşu hapsetmenin anlamı yok. Kuşa eziyet ediyorum diye aklınızdan hiç mi geçmiyo

Sayfayı Paylaş