Karadeniz Pet

Evde Salma Süresi

• Konbuyu başlatan YUNUS EMRE UCAR
  • Başlangıç tarihi
Y

YUNUS EMRE UCAR

Guest
Muhabbet kuşumu bu aralar çok salmaya başladım. Saldığım zaman yerde yemliği suluğu filan duruyor. Böyle kaç saat salmalıyım. 1 den 8 e kadar evde takılsa yemliğini yese sorun olur mu

kafesin kapagini acik birakin bence istedigi an girip ciksin ben oyle yapiyorum

Kafesin içine sürekli girip çıkmıyor ama yemliğini yerde suluğu da yerde

Dışarıda yem yemeye alışırsa kafese girmek istemez yalnız

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Eskiden girip çıkıyordu ama artık bize tamamen alıştığı için kafesine girip çıkmıyor nasıl alişabilir ?

Öncelikle dışarıda yiyip içmesini kesin ki yeminin suyunun kafeste olduğunu öğrenmeye başlasın zaten zamanla kendi girip yemeye başlayacaktır.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

ben kuşumu hiç çıkarmıyodum 1 2 hafta sonra salınca 30 dakika geziyo giriyo kendi ve çıkmıyo ertesi güne kadar .

benim kuş akşamları sürekli salınık. kafese gidip yem yiyip tekrar geliyor yanımıza. bence kafesten çıkarmayın yemliği. kafese gitmeye alışsın.

Herşey bir yana akşama kadar kafes dışında olan kuş evi ne hale getirir ya sizin anneniz eşiniz yok mu ? Benim hatun kafesi 3 gün temizlemesem heryer tüy oluyor diye şikayet ediyor.

Herşey bir yana akşama kadar kafes dışında olan kuş evi ne hale getirir ya sizin anneniz eşiniz yok mu ? Benim hatun kafesi 3 gün temizlemesem heryer tüy oluyor diye şikayet ediyor.

Evin o hale gelmesini göze almıyorsan almayacaksın kuş. Senin zevkin için kuşu hapsetmenin anlamı yok. Kuşa eziyet ediyorum diye aklınızdan hiç mi geçmiyo

Geri