petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evde tadılat olacak ne yapacagım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciavukat tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ciftimi baska odaya tasimak istemiyorum disi tam kivama geldi yuvalikta geciriyor gunlerini butun odalarda tadilat olacak evin parkelerini yeniliyoruz , odada tak tak 1 gün ses olacak sizce ne yapabilirim bu durumda sorun olur mu 1 gün ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Sorun olacağını pek düşünmüyorum ancak farklı odaya bir günlüğüne koymanız da sorun teşkil etmez siz yine de oda değiştirin

3. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Ben çiftleşmiş yumurta çıkarmaya 2-3 gün kala kanatları düşmüş dişi ile erkeğini 40dklık yolda getirdim kutu içerisinde. Forumda konusunu da açmıştım gece koydum sessizlerdi aynı günün sabahı çiftleştiler dişide hemen yuvalığa girmeye başladı. Yani o kıvamda kuşlar için artık yer önemi çok çok etkili faktör olmuyor. Yine bir örnek vereyim 5 yumurta var şuan altında geçen gün temizlik sebebiyle odayı boşalttım diğer odaya aldım 2-3 saat kaldı geri getirdim her şey yolunda şuan.

4. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0

Icim rahatladi biraz olsun ancak bu kusun karakterine bagli oldugnu düşünüyordum

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Evet karakterine gore degisir illaki olumsuz etkilenicektir insallah daha az etki yapar

6. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Biraz öyle tabi ama yazmayı unutmuşum ben odalar arası taşırken veya uzaktan getirirken hep üstü örtülüydü önce battaniye atıyorum 5-10dk bekliyorum uyuma moduna geçiyorlar sonra sarsmadan dikkatli şekilde taşıyorum.

#6 Muhammet BAYDEMİR, 24 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 24 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş