petshop

Evde tadılat olacak ne yapacagım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetciavukat tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. muhabbetciavukat

Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ciftimi baska odaya tasimak istemiyorum disi tam kivama geldi yuvalikta geciriyor gunlerini butun odalarda tadilat olacak evin parkelerini yeniliyoruz , odada tak tak 1 gün ses olacak sizce ne yapabilirim bu durumda sorun olur mu 1 gün ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    327
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Sorun olacağını pek düşünmüyorum ancak farklı odaya bir günlüğüne koymanız da sorun teşkil etmez siz yine de oda değiştirin

3. Muhammet BAYDEMİR

Üye

Beğenileri:
    15
    Ben çiftleşmiş yumurta çıkarmaya 2-3 gün kala kanatları düşmüş dişi ile erkeğini 40dklık yolda getirdim kutu içerisinde. Forumda konusunu da açmıştım gece koydum sessizlerdi aynı günün sabahı çiftleştiler dişide hemen yuvalığa girmeye başladı. Yani o kıvamda kuşlar için artık yer önemi çok çok etkili faktör olmuyor. Yine bir örnek vereyim 5 yumurta var şuan altında geçen gün temizlik sebebiyle odayı boşalttım diğer odaya aldım 2-3 saat kaldı geri getirdim her şey yolunda şuan.

4. muhabbetciavukat

Üye

Beğenileri:
    0

Icim rahatladi biraz olsun ancak bu kusun karakterine bagli oldugnu düşünüyordum

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Well-Known Member
    Üye

Beğenileri:
    634
    Evet karakterine gore degisir illaki olumsuz etkilenicektir insallah daha az etki yapar

6. Muhammet BAYDEMİR

Üye

Beğenileri:
    15
    Biraz öyle tabi ama yazmayı unutmuşum ben odalar arası taşırken veya uzaktan getirirken hep üstü örtülüydü önce battaniye atıyorum 5-10dk bekliyorum uyuma moduna geçiyorlar sonra sarsmadan dikkatli şekilde taşıyorum.

#6 Muhammet BAYDEMİR, 24 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 24 Mayıs 2016

Sayfayı Paylaş