Karadeniz Pet

Evden çıkartmak zorunda kaldık.

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
dişi kuşumuz çok ötüyodu daha önce konu açmıştım tül falan örttük ama olmadı susmadı bizimkilerde çatıya çıkar dediler çatı 16 dereceden düşük sıcaklığı 3. gün bugün acaba ölürler mi ? kafesin içinde değiller eski bi masa gibi bişey vardı onu camla ızgara ile kapatıp incir ağacıyla tünek yaptık ve masanın yarısına bolca talaş döktük resimleri isteyen olursa atarım.

resimlerine bakabilir miyiz peki bu arada 16 dereceden dusukse usutup hasta olurlar

resimlerine bakabilir miyiz peki bu arada 16 dereceden dusukse usutup hasta olurlar

dişi kuş artık fazla ötmüyor üşümüşe benzemiyolar yanlız kaldıklarına mutlu gibiler yine öpüşüp duruyolar. bu arada bu yuvalık gibi yerde yumurtlar mı yuvalık koymak istemedim zaten alan çok geniş .

Yuvalığın karanlık olması gerekiyor bildiğim kadarıyla dişinin girmesi için ayrıca kalamar kemiği ve kuş kumunu eksik etmeyin yavru almak içinse mama koymanız şart.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yuvalığın karanlık olması gerekiyor bildiğim kadarıyla dişinin girmesi için ayrıca kalamar kemiği ve kuş kumunu eksik etmeyin yavru almak içinse mama koymanız şart.

mama yapıyorum zaten ama kuş kumunu talaşın içine dökemem almıcam yani yavru verirse iyi olur vermezse koca alanda yuvalık ters hiç girmiyo zaten ayrıca yumurta gelirse yere yumurtlayanlar bile var.

Kumu yemeleri için vereceksiniz zaten talaş için değil ayrıca yuvalık karanlık olursa hızlanır süreç dişi tüm ihtiyacı olan şeyleri görünce çiftleşir siz bilirsiniz ben fikrimi söyledm. İyi forumlar

Kumu yemeleri için vereceksiniz zaten talaş için değil ayrıca yuvalık karanlık olursa hızlanır süreç dişi tüm ihtiyacı olan şeyleri görünce çiftleşir siz bilirsiniz ben fikrimi söyledm. İyi forumlar

sağolun bilgiler için .

Geri