Karadeniz Pet

Eve geleli 10 dakika olan fıstık'ım

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
Selamun aleyküm Forum arkadaslarım

Evime geleli 10 dakika oldu canım yavrumun ::):)

Cinsiyeti , ırkı hakkında ne düsünüyorsunuz , yası ve sağlık durumu nasıl sizce ŞİMDİDEN TESEKKURLER :)

RESİMLER ; http://p1306.hizliresim.com/1b/4/nsq0u.jpg

http://l1306.hizliresim.com/1b/4/nsq4v.jpg

NOT : Evimde aynı odada ayrı kafeste duran mubisim 2 aylık oğlum daha var sizce aynı odada sıkıntı olurmu

Son düzenleme:
Allah Kısa sürede alışmasını nasip etsin...

Ama acilen altındaki gazeteyi kaldırın kemirmeye başlarsa içindeki boya ve zararlı maddeler kuşunuza zarar verebilir

Gördüğüm kadarı ile tüylerinde az da olsa yıpranmışlık var ama artık tek başına olacagı için ilk tüy dökmesinde hepsi pırıl pırıl olacaktır

Hayırlı olsun...

Öncelikle Hayırlı Olsun Benim Kuşumun Renginden :))

Eğer Evinizde Birden Fazla Kuşunuz Varsa Konuşma İhtimali Çok Düşük.

Allah Kısa sürede alışmasını nasip etsin...

Ama acilen altındaki gazeteyi kaldırın kemirmeye başlarsa içindeki boya ve zararlı maddeler kuşunuza zarar verebilir

Gördüğüm kadarı ile tüylerinde az da olsa yıpranmışlık var ama artık tek başına olacagı için ilk tüy dökmesinde hepsi pırıl pırıl olacaktır

Hayırlı olsun...

Tesekkur ederim altına ne koymamı önerirsiniz

Öncelikle Hayırlı Olsun Benim Kuşumun Renginden :))

Eğer Evinizde Birden Fazla Kuşunuz Varsa Konuşma İhtimali Çok Düşük.

Tesekkürler
Farklı odalarda tutsamda bir şanşı yokmu ? eledemi alısmaz

bende tek kuş öneriyorum şahsen ... ama çok şekermiş kuşun hayırlı olsun cinsiyeti erkek bu arada altına gazete koyabilirsin bence bir sorun yok ama 2 yaşını geçince gazeteyi kemirmeye başlayabilir o yüzden altına ızgara koyman en iyisi :)

bende tek kuş öneriyorum şahsen ... Ama çok şekermiş kuşun hayırlı olsun cinsiyeti erkek bu arada altına gazete koyabilirsin bence bir sorun yok ama 2 yaşını geçince gazeteyi kemirmeye başlayabilir o yüzden altına ızgara koyman en iyisi :)

6 aylık benımkıler gazete koydugum an kemiriyorlar :)

Farklı odalarda olsa bile sesleri duydugu zaman olmaz %15 20 ihtimal gibi

ama ele alışır tabi daha erken

Altına bişey koymayın kirletir tamam ama oda onun zorlugu olsun zaten tek başına bişey olmaz 2 gunde temizlerseniz

Peki sağolun önce almıs oldugum oğlumu öbür odaya koyayım dedim içim el vermedi orda tek basına kalması ilk oğlumun geleli 12. günü 2 aylık 2.5 olcak yakında haiften ağzından tam net olmasada çapkın lafını yani ismini duya biliyiroum inşallah etkilemez . Peki yeni gelen kusumun ırkı ve yası hakkında bilginiz varmı ?

bende tek kuş öneriyorum şahsen ... ama çok şekermiş kuşun hayırlı olsun cinsiyeti erkek bu arada altına gazete koyabilirsin bence bir sorun yok ama 2 yaşını geçince gazeteyi kemirmeye başlayabilir o yüzden altına ızgara koyman en iyisi :)

Teşekkürler bilgin için suan yeni kusum geleli 30 35 dk oluyor öbür oğlan biraz hareketlendi onla ilgilenmiyorum diye ama kendini sevdirtiyordu suan gaga atmaya çalısıyor :D

http://o1306.hizliresim.com/1b/4/nsr77.jpg

Sa.Kuşumu Bugün Aldım Dişi Diye Aldım Birde Size Danışıyım Dedim Kuşum Dişimi Yoksa Erkekmi?

As kardesim benm cinsler hakkında okadar cok bilgim yok ama bayadır bu sitede takılıyordum kuş almadan önce falan yani ustalar mavi cere olan erkek diyorlar seninkini tam net göremedim ama mavi gibi duruyor ama tekrar söyliyim ben fazla anlamam bir konu ac istersen orda söylerler :)

Geri