petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eve Gelen Güzellik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Ömürcan Değirmenci tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ömürcan Değirmenci

Merhaba arkadaşlar dün şans eseri balkon kapısı açıkken eve yeni bir aile üyesi geldi :) biraz bilgim var ama sizdende yardım almak istiyorum çok hareketli bir kuş kafeste yorulana kadar telden tele atlıyor :D acaba nasıl bir kafes almalıyım çok hareketli bir dişi kuş biraz büyük olsun istiyorum kafesin içine neler koymalıyım ? ve hangi yemle beslemeliyim. Kanatlarını açıp kapatıyor bazen bu normalmi ? hangi vitaminleri vermeliyim? Birde çok kaşınıyor tüylerini kabartıyor nasıl bi suyla yıkamalıyım

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    resım yuklersen bılgı verebılırız kuş ve suankı kafesını

3. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Ömürcan hoşgeldin öncelikle yıkanma işini kuşun kendine bırak, bi banyoluk koyarsan kendi halleder. diğer sorularına forumun bakım bölümünde cevap bulabilirsin. iyi forumlar.

4. Sinan ÇELİK

Hayırlı olsun

5. Ömürcan Değirmenci

kalite düşük biraz :)

Birde kafesin boyalarını yiyor sizce sebebi ne?

6. Filiz BAYIR

hayırlı olsun peki kafes dışındayken nasıl hareketleri..yani üzerinize geliyor mu yoksa yabani mi

7. Anıl Arda

boyaları ona zarar verebilir benim kuşum o yüzden hastalanmıştı

8. RıfatCetinkaya

Hemen bi tane gaga tasi koymani tavsiye ediorum. Masallah guzelde bir kusmus. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş