petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eve İkinci Çifti Alma Taktikleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan VAROL tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar eşim genelde çok anlayışlı ve uyumlu olmasına rağmen kuş konusunda biraz önyargılıdır bana ve kuşlara karşı. gelelim nasıl 2 çifti eve soktuğumuza;

Önce kızıma bir adet doğum günü hediyesi bir mubiş aldım, ama o zaman cidden çift yapma gibi bir düşüncem yoktu çok:) aradan 1 ay geçti kuş tek olmaz yanına arkadaş lazım dedik tabi eşimde duygusala bağladı dayanamadı :) ve ilk çiftimiz oldu.

Aradan 1 ay daha geçti, dedim bunlara komşu niyetine bir çift lazım :) eşim karşı çıktı doğal olarak :) ama olayı 1 hafta sürekli gündemde tutarak yavaş yavaş kanıtsattım ve 2.çifte ikna ettik

3.bir çifte şu an izin yok :) kendisi mubişlerin yavrulayacaklarına pek inanmadığı için eşimle yavru bebeişlerine ses çıkarmayacağı konusunda da anlaştık.

ne kılıbık adam demeyin sakın :) hanımlar izin vermeden çileye dönüşür bu hobi meselesi:)

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Sormayın. bende sizin gibi bir tane aldım. yanına eş aldık baktım yetmiyor zar zor ikna edip. balkonda besleyim bari dedim. gittim balkonu pimapenle kapatıp oraya 3 çift daha aldım. baktı balkonda kirleniyor ordan da kovuldum. gittim garaja kümes yaptım. Kılıbıklık zor meslek azizim :)

3. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    :)))))) Cok guldum bu konuya ve yoruma

4. Ceyhun GÖKMEN

Beğenileri:
    0
    Valla biz kılıbıkların isi zor benim hikayemde soyle bir yavru aldik kayinpedere kaptirdik bir yavru daha aldik baktik buyuttuk dedij bir es alalim aldik ciftlestiremedik.dedik kafes kucuk daha buyuk bir kafes aldik.olmadi bir disi daha aldik yine olmadi cifthane aldik.yine ciftlesme yok kokuda basladi bizim evdede soylenmeler basladi kalktik cifti degistirmek icin bahane uydurup iyi irk bakacagim getirisi guzel olacak diyerek cifti degistirdik.diger cift ve tek disiyi sahiplendirdik ben yine tek ciftle kaldim.o kadar atraksyonlar yaptimki sonuc hala bir cift kus simdi ben bu durumda karlimiyim zarardamiyim anlamadim.sanirim hanim kazandi ben yine tek ciftle kala kaldim

5. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    Mücadele eden sadece ben değilmişim, bunu öğrenmem iyi oldu ):

Sayfayı Paylaş