petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eve kuş aldım

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Bisnev99 tarafından 31 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Bisnev99

Bisnev99 New Member

Beğenileri:
    0
    Selamün aleyküm . Eve muhabbet kuşu getirdim daha yavruluktan yeni çıkmış. Oldukça az tecrübeye sahibim .Sizden evcilleştirme ve bakım konusunda tavsiyeler bekliyorum . Hayırlı günler.

Resmi [​IMG]

2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Hayırlı uğurlu olsun kuşunuz çok güzel. Benim tavsiyelerim mümkün olduğunca yavaş hareketlerle elinizi kafese sokup size güvenmesini bekleyin, ona dokunun. Birkaç gün sonra sizden korkmamaya başlayacaktır. Korku problemi geçtikten sonra parmağınıza almak için ayağına doğru götürün ve parmağınıza binmesini sağlayın gerekirse mecbur bırakın. Elden besleyin. Zamanla farkı göreceksiniz zaten. iyi hobiler.

3. Bisnev99

Bisnev99 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekür ederim.

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Aleyküm selam.Hayırlı olsun güle güle besleyin.

5. Pınar Temiz

Pınar Temiz New Member

Beğenileri:
    0
    Çok tatlı maaşallah

6. Bisnev99

Bisnev99 New Member

Beğenileri:
    0
    Daha yeni parmağıma çıkmaya başlıyor bi ayak o da. Bazen de elimden yem veriyorum. Ancak yavaş ilerliyoruz. Başka tavsiyesi olan var mı? Henüz bu kadar alıştı. Ancak ilk zamanlar gibi de değil tabiki.

#7 Bisnev99, 11 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 11 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş