petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evet arkadaşlar dünkü ameliyattan sonra

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve CNK TC tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kuşummmmmmmmmmmmmmmm öldüüüüüüü allah kahretsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

#1 CNK TC, 17 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2014
  2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    olay neydiki neden ameliyat oldu

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    #3 CNK TC, 17 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 17 Mayıs 2014
  4. sarikanarya

sarikanarya New Member

Beğenileri:
    0
    Tamda o konuyu gördüm ve yazacaktım ama üzülürsün diye yazmadım benim de bir dişi kuşum vardı.Tekti ve kendi kendine boş yumurtalar yumurtluyordu bir gün poposunda sıkışmış yumurta hemen veterinere götürdük ameliyata aldı kuş ölmüş. :(

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    aynısı bende oldu veterinerler kuşlardan pek anlamıyor yemin ederim bugün benim bi arkadaş var onun kuş beslediğini bilmiyordum anlattım bu konuyu keşke bana getirseydin veterinerler birşey anlamaz dedi direk ameliyata alır keser biçer dedi aynen dediği gibi oldu eve getirdim kuş kanlı dış kı yaparak halsiz kaldı ve dün öldü.

Ve arkadaş bugün bana bir kuş hediye etti ölen kuşumun yerini tutmasada artık ona da alışacağız. Kardeşim birşeyi cok iyi anladım veterinerler sadece paranın peşinde tabi her veteriner değil önce güveneceksin veterinerden emin olacaksın sonra orada tedavisini yaptıracaksın biz bilmediğimiz veterinere gittik adam kesmiş biçmiş öle kanlı kanlı bırakmış antibiyotik verdi ve kuş öldü.

#5 CNK TC, 18 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2014
  6. sarikanarya

sarikanarya New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen öyle

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    başınız sağolsun :(

8. tttttt

tttttt Guest

Ülkemizdeki veterinerlerin bir çoğu maalesef kuş konusunda çok bilgisiz ve yetersiz.

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    öncelikle başınız sağ olsun yumurta tıkanmasında kıç bölgesine zeytin yag sürüp yavaşça masaş yapınca sorun çözülüyordu

10. Levent Akorn

başınız sağolsun :(

11. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Basiniz saolsun.cok uzucu bir durum.

12. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    o riske girmek istemedim ama petshopcu anlıyormuş bu işten o da dedi ki keşke bana getirseydin ben çıkartırdım veterinerler anlamaz dedi : ) Daha bugün

Varsa suç veterinerde ben zaten yarın başlatıyorum avukatıma davayı , adam içeride ameliyat yapıyordu karısı elimden aldı götürdü kuşu dedim ki şişiklik var bakalım bi dediler bi baktım kuş ciyak ciyak içeride bağırıyor ameliyatla çıkartmış bende sanıyorum ağrısız şekilde çıkartır.

Sırf veteriner yüzünden öldü ondan öncesi kuşum çok canlıydı yumurta tıkanması olsa bile .

Neyse artık Allah böyle yazmış göreceğimiz varmış. Arka bahceye mezar yaptım onun için kazdım akşam saati . Ölü haldeyken bile öpüp kokladım gözleri açık gitmiş gözlerini kapatayım dedim kapanmadı.

13. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Başınız sağolsun.

Sayfayı Paylaş