Karadeniz Pet

Evet kafes geldi arkadaslar

gomtan kafesi aldıgın sahibinden.com sitesinin hangi bölümünde link atarmısın kafesin satışını

Arkadaslar yurtdisinda yasayip sahibim. Com dan siparis verebiliyormuyuz bu konu hakkinda kesin bilgisi olan varmi

Bu kafesi sevmek icin neden bulamaiyorum,kendimde. Cunku dikey tel muhabbet kuslari icin uygun olmadigi soyleniyor ve bu salmalarin kiri,pisi cok oluyor. Plastik izgarasindan oturu; plastik ve telin entegresi zor.

Kuslar icin rahat oldugunu soyleyen de var.

Gule gule kullanin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim gayet güzel hoşuma gitti

Uretim icin uygun degil

25x20 kardeşim

Bu daha pahalı ama birde bana gelen kafesin ölçüleri 60x40x40 büyük bir yuvalık ve tahta tüneklerle 30 liraya aldım
Kafesi ölçtünüz mü bilmem ama ilandaki kafesten ben de de var, İzmir'de bir kaç kafes üreticisinde de aynı kafesi gördüm, resmini eklediğiniz kafesin uzunluğu:64 cm, eni:32cm, yüksekliği ayakları hariç:38, ayakları da dahil ederseniz: 43 cm....Hatta kafesteki çekmecelerin her biri: 32 x 32 cm...

1 hafta önce siparis etmiştim belki hatırlayanlarınız vardır bu konudada mesaj atıyordunuz gelince görelim diğe fotoğraflarını atıyorum

4 Adet tahta tünek
1 Adet Yuvalık büyük içinde plastik folluk var
ve kafes 30 TL

Hocam bu kafesi kapıda ödeme sistemiyle gönderiyorlarmı acaba yoksa adece havale ilemi eğer öyle ise herhangi bir sorun yaşarmıyız

Bu kafesi sevmek icin neden bulamaiyorum,kendimde. Cunku dikey tel muhabbet kuslari icin uygun olmadigi soyleniyor ve bu salmalarin kiri,pisi cok oluyor. Plastik izgarasindan oturu; plastik ve telin entegresi zor.

Kuslar icin rahat oldugunu soyleyen de var.

Gule gule kullanin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biraz modifiye gerekiyo tabi. Mesela ben kafesin altına mdf lam yaptırdım alt çekmeceler mdfnin üzerinde.Büyük boy tülle birlikte gayet temiz. Bu arada dik teller akıllı yemlik kapısı için uygunmuş yani sadece kullanım kolaylığı

gomtan KAPIDA ODEMEMİ YAPTIN ONU ÖĞRENEBİLİRMİYİZ

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişler de var. Ben aynısını 4 ay önce aldım ve kapıda ödeme ile aldım , izmirden Gaziantep e fiyat 6 tl kargo tutmuştu ( PTT kargo ) . Kafesi alıyorken dikkat edin arkadaşlar yatay telli değilse tavsiye etmiyorum benim aldığım dikey telliydi maalesef tırmanma olayında zorluk çıkartıyor.

Geri