petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

evim yok diyen sigara içenlere

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve m.ali güler tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. m.ali güler

2. BARAN

BARAN Guest

Fotoyu böyle katacaksınız hocam :)

3. Efe Çalışkan

sigara içmeyipte ev alan kaç kişi var bu ülkede :D arkadaşlar asgari ücret bu kadarken kaç kişi ev almış bak ben sölim yemeden içmeden bir kuruş harcamadan 102 ay para biriktirsen ancak kıytırık bi ev alabilirsin :D sonuç olarak gelde bu ülkede sigara içme :D

4. Mana

Mana Guest

Sigara hem cebe hem sağlığa hem de doğaya zarar ne gereği var ki :) parayla ömrünü kısaltmak :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. m.ali güler

solun böyle daha iyi oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

kesinlikle doğru mana hanım...

6. BARAN

BARAN Guest

Dumanı olmayanın imanı olmazmış bu ülkede sigara içmek lüx zaten tütün sarmaya başladı herkes yada ucuz sigaraya yöneldi.... Ama merak etmeyin ülkemiz kalkınıyor Ötv sağ olsun....

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Sigaraya harcanan para bana da çok saçma geliyor ama şöyle bir durumda var sigara içenlerde haa ev alınırmış deyip ertesi günü sigarayı bırakamaz... galiba sigaradan kurtulmanın en iyi yolu hiç bulaşmamak ;)

8. m.ali güler

böyle paylaşarak sigaraya başlamak isteyenleri sigaradan uzaklaştırabiliriz bu resim sadece para ile ilgili doğru fakat sadece parayla iş bitmiyor tabiki en önemli olan sağlık ve sigrayı bırakmak isteyenler hemen bıraksın zararın neresinden dönersen kardır

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ben hiç içmedim içmemde sigara içmekle erkek olunmuyor...

10. m.ali güler

eninde sonunda sigaranın ne kadar kötü olduğunu, insana ne kadar zarar verdiğini anlayacaz ...

11. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Sigara içsen ne olur içmesen ne olur kendine zarar veriyosun resimdeki gibi yapsan çok daha iyi olur :)

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ama ozmnda iş işten geçmiş olcak dostum...

13. Tevfik AKTUNÇ

Şimdi sigara içiyorum da, içenlerede öyle bakmamak gerekiyor.
    Ben bir heves ile başlamıştım ilkokul 4'te ama sanırım bırakacağım.

14. m.ali güler

televizyonlarda zaten veriyorlar ama bırakmıyor insanlar yinede, insanlar gerek ölümle(allah korusun) gerek hastalıkla anlayacaktır işte daha öyle dönemlere gelmeden bırakın zararın neresinden dönerseniz kardır bunu ben kaç yıllık arkadaşlarımı kaybederek anladım sigara içenlerinde farkına varmasını istiyorum...

15. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yeşilaycıyız eşimle :) en güzeli

16. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadaslarım 15 yasından beri sigara içiyor şimdi 25 yasındayız ben hiç ağzıma sürmedim ama 30.000 tlmde yok =((

17. m.ali güler

tabi yaa en güzeli... :)

18. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siğaraya gelene kadar neler var tutumlu olduktan sonra her şekilde ev alınabilir bu ülkede lükse kaçmadan tabiki günde 6 lira veriyorum sigara almasamda o bir şekilde kayboluyor.

19. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    döküntü TOKİ den 1+1 eve alabilirsin 30 sene ödeyerek.

20. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    evet ya kendi kedini zehirleyenleri bir türlü anlamıyorum..evimizde de asla sigara içirtmiyoruz çok sigara içmek isteyen arkadaşlarımız balkona çıkarlar..

Sayfayı Paylaş