Karadeniz Pet

evim yok diyen sigara içenlere

• Konbuyu başlatan m.ali güler
  • Başlangıç tarihi
Fotoyu böyle katacaksınız hocam :)

935113_566431743447160_92459410_n.jpg

sigara içmeyipte ev alan kaç kişi var bu ülkede :D arkadaşlar asgari ücret bu kadarken kaç kişi ev almış bak ben sölim yemeden içmeden bir kuruş harcamadan 102 ay para biriktirsen ancak kıytırık bi ev alabilirsin :D sonuç olarak gelde bu ülkede sigara içme :D

sigara içmeyipte ev alan kaç kişi var bu ülkede :D arkadaşlar asgari ücret bu kadarken kaç kişi ev almış bak ben sölim yemeden içmeden bir kuruş harcamadan 102 ay para biriktirsen ancak kıytırık bi ev alabilirsin :D sonuç olarak gelde bu ülkede sigara içme :D

Sigara hem cebe hem sağlığa hem de doğaya zarar ne gereği var ki :) parayla ömrünü kısaltmak :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Dumanı olmayanın imanı olmazmış bu ülkede sigara içmek lüx zaten tütün sarmaya başladı herkes yada ucuz sigaraya yöneldi.... Ama merak etmeyin ülkemiz kalkınıyor Ötv sağ olsun....

Sigaraya harcanan para bana da çok saçma geliyor ama şöyle bir durumda var sigara içenlerde haa ev alınırmış deyip ertesi günü sigarayı bırakamaz... galiba sigaradan kurtulmanın en iyi yolu hiç bulaşmamak ;)

Sigaraya harcanan para bana da çok saçma geliyor ama şöyle bir durumda var sigara içenlerde haa ev alınırmış deyip ertesi günü sigarayı bırakamaz... galiba sigaradan kurtulmanın en iyi yolu hiç bulaşmamak ;)

böyle paylaşarak sigaraya başlamak isteyenleri sigaradan uzaklaştırabiliriz bu resim sadece para ile ilgili doğru fakat sadece parayla iş bitmiyor tabiki en önemli olan sağlık ve sigrayı bırakmak isteyenler hemen bıraksın zararın neresinden dönersen kardır

ben hiç içmedim içmemde sigara içmekle erkek olunmuyor...

Sigara içsen ne olur içmesen ne olur kendine zarar veriyosun resimdeki gibi yapsan çok daha iyi olur :)

Şimdi sigara içiyorum da, içenlerede öyle bakmamak gerekiyor.
Ben bir heves ile başlamıştım ilkokul 4'te ama sanırım bırakacağım.

ama ozmnda iş işten geçmiş olcak dostum...

televizyonlarda zaten veriyorlar ama bırakmıyor insanlar yinede, insanlar gerek ölümle(allah korusun) gerek hastalıkla anlayacaktır işte daha öyle dönemlere gelmeden bırakın zararın neresinden dönerseniz kardır bunu ben kaç yıllık arkadaşlarımı kaybederek anladım sigara içenlerinde farkına varmasını istiyorum...

arkadaslarım 15 yasından beri sigara içiyor şimdi 25 yasındayız ben hiç ağzıma sürmedim ama 30.000 tlmde yok =((

Siğaraya gelene kadar neler var tutumlu olduktan sonra her şekilde ev alınabilir bu ülkede lükse kaçmadan tabiki günde 6 lira veriyorum sigara almasamda o bir şekilde kayboluyor.

döküntü TOKİ den 1+1 eve alabilirsin 30 sene ödeyerek.