Karadeniz Pet

Evime garip bir kuş geldi ve sanırım sakat

Adem KASAOV

Yeni Üye
Arkadaşlar normalde benim erkek bir muhabbet kuşum var fakat araba ile ilerlerken bir kuş gördüm ilk etapta taş sandım ama değil miş eve getirdim kendi kuşumun yanına fakat onu dışladı bende ikisini ayırdım yeni gelen muhabbet kuşunun kafa hareketleri var sanırım konuşabiliyor ve 1 haftadır bende sürekli kanatları titriyor yanına gittiğimde çözemedim ele alışkın gibi ama elden kaçmıyor fakat elede gelmiyor ama kanat sorunu Hakkı'nda çok endişeliyim

Şiddetli soğuk algınlığı olabilir. Kuşunuz yem yiyebiliyor mu? Sakat olabilir fikrine nereden kapıldınız acaba ? Detaylı bilgi ve fotoğraf paylaşabilirmisiniz?

Fotoğraf atarsanız bilgili arkadaşlar kuşunuzun durumu hakkında daha iyi yorum yapabilir

Kuşumun sol kanadı çok az düşük ve titreme problemi var. Ve ayrica ucamiyor ama ilk gun kontrol etmek istedim 1 metre yuksekten yere biraktim zar zor cirpina cirpina indi ne yapsam bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Sanırsam kimse yardım etmeyecek

Son düzenleme:
Stresten olabilir İncitme olabilir bunu zaman gösterecek diğer kuştan ayrı bir yere koyun ve yem şu ihtiyaçlarını görün ayrıca salıp yormayinda

en etkili olarak hiprodoksin antibiyotik alarak ağızdan bir damla verebilirsin. genellikle antibiyotiği güvercinci arkadaşlar kullanıyor soğuk algınlığı,kas gevşetici,ve solunum yolu sıkıntılarına birerbir 3 gün günde bir damla ertesi birgün temiz su ertesi vitamin takviyesi ile sorun giderilecektir

Biraz daha ne yapacağım Hakkı'nda bilgi verirmisiniz hiçbir tecrübem yok kusura bakmayın yanlış birşey yapmak istemiyorum

Biraz daha ne yapacağım Hakkı'nda bilgi verirmisiniz hiçbir tecrübem yok kusura bakmayın yanlış birşey yapmak istemiyorum
Lütfen mümkünse resim ekleyin bizlerde görelim kuşu. [MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] in de dediği gibi Hyprodoksin iyi gelecektir ama bulabilirsen. Nerede yaşıyorsun?

Geri