petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evime garip bir kuş geldi ve sanırım sakat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adem KASAOV tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Adem KASAOV

Adem KASAOV New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar normalde benim erkek bir muhabbet kuşum var fakat araba ile ilerlerken bir kuş gördüm ilk etapta taş sandım ama değil miş eve getirdim kendi kuşumun yanına fakat onu dışladı bende ikisini ayırdım yeni gelen muhabbet kuşunun kafa hareketleri var sanırım konuşabiliyor ve 1 haftadır bende sürekli kanatları titriyor yanına gittiğimde çözemedim ele alışkın gibi ama elden kaçmıyor fakat elede gelmiyor ama kanat sorunu Hakkı'nda çok endişeliyim

2. Çetin KAYA

Beğenileri:
    1
    Şiddetli soğuk algınlığı olabilir. Kuşunuz yem yiyebiliyor mu? Sakat olabilir fikrine nereden kapıldınız acaba ? Detaylı bilgi ve fotoğraf paylaşabilirmisiniz?

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf atarsanız bilgili arkadaşlar kuşunuzun durumu hakkında daha iyi yorum yapabilir

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Evdeki kuştan ayrı tutun, hasta olabilir.
    Ele gelmediği halde kaçmaması kuşun kaçamayacak kadar halsiz olduğunu gösterir.

5. Adem KASAOV

Adem KASAOV New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun sol kanadı çok az düşük ve titreme problemi var. Ve ayrica ucamiyor ama ilk gun kontrol etmek istedim 1 metre yuksekten yere biraktim zar zor cirpina cirpina indi ne yapsam bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Sanırsam kimse yardım etmeyecek

#5 Adem KASAOV, 22 Kasım 2015
    Son düzenleme: 22 Kasım 2015
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Stresten olabilir İncitme olabilir bunu zaman gösterecek diğer kuştan ayrı bir yere koyun ve yem şu ihtiyaçlarını görün ayrıca salıp yormayinda

7. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    en etkili olarak hiprodoksin antibiyotik alarak ağızdan bir damla verebilirsin. genellikle antibiyotiği güvercinci arkadaşlar kullanıyor soğuk algınlığı,kas gevşetici,ve solunum yolu sıkıntılarına birerbir 3 gün günde bir damla ertesi birgün temiz su ertesi vitamin takviyesi ile sorun giderilecektir

8. Adem KASAOV

Adem KASAOV New Member

Beğenileri:
    0
    Biraz daha ne yapacağım Hakkı'nda bilgi verirmisiniz hiçbir tecrübem yok kusura bakmayın yanlış birşey yapmak istemiyorum

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Lütfen mümkünse resim ekleyin bizlerde görelim kuşu. [MENTION=7611]Burak BİLGİN[/MENTION] in de dediği gibi Hyprodoksin iyi gelecektir ama bulabilirsen. Nerede yaşıyorsun?

Sayfayı Paylaş