Karadeniz Pet

Evime gelen muhabbet kuşu

Aykut Kaplan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar evimize muhabbet kuşu geldi:) ve bizde onu çok sevdik sahiplendik her türlü ihtiyacını aldık. Sizlerden ricam muhabbet kuşunun cinsini ve yaşı hakkında beni bilgilendirebilir misiniz? bir de az biraz kaşıntısı var her zaman değil ama normal midir? teşekkürler.

normaldir tüylerini düzeltmek için ama aşırı derecede kaşınıyorsa bit olabilir

teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

kuşun resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

kuşun resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim cinsi ve yaşı hakkında ben sadece erkek olduğunu biliyorum.

ow rengi güzelmiş 8-9 aylık cinsi rainbowa benziyor yinede arkadaşlar baksın bu arada maşallah :)

teşekkür ederim ben bir de dişi alacağım hangi türden alırsam sıkıntı yaşamam?

aynı cinsten alırsanız sorun olmaz diye biliyorum ben yinede size kalmış

Kusunuz erkek çok marul vermeyin kuşu isal yaparsınız.

Son düzenleme:
kuş zaten ne marul ne de maydonoz yiyor ondan sıkıntı yok o ilk geldiği gündü. teşekkür ederim çok sagolun

onemli değil :) hocam

Son düzenleme:
Maşallah fıstık gibi bir kuş renkleride süper eşe attığınızda mükemmel renkler ortaya çıkabilir güzel bir dişi olursa tabi :)

marul cır cır eder erkek 7-9 aylık bir şey

Geri