Karadeniz Pet

Evime Giren Bu Davetsiz Misafir Hakkında Bilgi Verebilir misiniz ?

• Konbuyu başlatan Mustafa KÖKEN
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa KÖKEN

Guest
Bu güzel kuş 2 gün önce mutfağımızdan evime girdi. Yaşını ve cinsini forumdaki yazılara bakarak az çok tahmin edebiliyorum ancak yinede sizlerden yardım istemekteyim. Ve birkaç sorum daha olacak.Galiba kuş benden korkuyor. Yem falan yerken yanından geçtiğimde yada en ufak ses çıkardığımda hemen kafasını kaldırıyor. Ama parmağımı ayaklarına doğru uzattığımda çıkıyor parmağıma ve bu şekilde durabiliyor. Daha bu sabah ilk defa omzuma çıkarttım ve hiç kaçmadı. Sizce eğitebilir miyim ?
Çiftleşme durumu nedir ? Yanına ne zaman eş almalıyım ?
Kafes büyüklüğü nasıl ? Daha büyük almalı mıyım ?
rmnvb.jpg

rmnw4.jpg

rmnww.jpg

rmnxj.jpg

rmnzk.jpg

1 yaşlarında erkek ırkı yerli.Eş alabilirsin 1 yaşlarında bir dişi.Kafesi buyutmeni öneririm

1 yaşlarında kızışmış bir erkek olduğu gözüküyor. Bu nasıl güzel bir şeydir ya. Ne kadar şanslısınız. Allah'ım benim evime niye böyle güzel şeyler girmiyor. Benimkine ancak karga girer!

Edit: Kıskanmak hiç iyi bir şey değil.

1 yaşlarında kızışmış bir erkek olduğu gözüküyor. Bu nasıl güzel bir şeydir ya. Ne kadar şanslısınız. Allah'ım benim evime niye böyle güzel şeyler girmiyor. Benimkine ancak karga girer!

Edit: Kıskanmak hiç iyi bir şey değil.
ßizim evede yabani guvercin giriyor :)

Öncelikle çok teşekkür ederim cevaplarınız için,önerilerinizi bekliyorum.

Sevtap hanım umarım siz de birgün benim kadar şanslı olursunuz :)

Furkan bey sanırım parmaklarda bir sorun yok ama sol ayak parmağının birinin ve sağ ayak parmaklarının 2 sinin tırnakları kırık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizede kumrular uğruyor sürekli :) Bu arada şanslıymışsınız fakat tırnaklarında bi sorun mu var mubişin?

1 yaşını aşmış erkek... Yanına eş almanızı tavsiye ederim.. Onların yavrularını eğitirsiniz..

Geri